Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 ақпандағы № 35 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 наурызда № 3988 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 қарашадағы № 329 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкiмдiгiнiң 29.11.2017 № 329 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексiнiң 18 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi Заңының 9 бабының 6) тармақшасына сәйкес Түлкібас ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауiптi жұмыс орындарын есептемегенде мынадай тiзiмдiк саны бар ұйымдарға:
1) елуден жүз адамға дейiн – жұмыскерлердiң тiзiмдiк санының екi пайызы мөлшерiнде;
2) жүзден екi жүз елу адамға дейiн – жұмыскерлердiң тiзiмдiк санының үш пайызы мөлшерiнде;
3) екi жүз елуден артық адам – жұмыскерлердiң тiзiмдiк санының төрт пайызы мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгiленсiн.
2. "Түлкібас ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Түлкібас ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат республикалық орталығына жіберуін;
2) осы қаулыны Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Ж.Бектаеваға жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы М.Жанесен

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 16 февраля 2017 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 7 марта 2017 года № 3988. Утратило силу постановлением акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 29 ноября 2017 года № 329
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 29.11.2017 № 329 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов организациям со списочной численностью работников:
1) от пятидесяти до ста человек - в размере двух процентов списочной численности работников;
2) от ста до двухсот пятидесяти человек - в размере трех процентов списочной численности работников
3) свыше двухсот пятидесяти человека - в размере четырех процентов списочной численности работников, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Тюлькубасского района" в порядке, установленном законодательными актами Републики Казахстан обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Тюлькубасского района, а также в Республиканский центр правовой информации для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бектаевой Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района Жанесен М.