Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-65-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қазандағы № 20-135-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 30 қазанда № 4246 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 15/186-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4241 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-65-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3935 тіркелген, 2016 жылдың 28 желтоқсандағы "Шартарап-Шарайна" газетінде және 2017 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 13 189 517 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 229 277 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 650 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 288 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 930 302 мың теңге;
2) шығындар – 13 162 519 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 9 291 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 018 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 727 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 140 506 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 140 506 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы - - 122 799 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 122 799 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 17 018 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 727 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-65-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 октября 2017 года № 20-135-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 октября 2017 года № 4246. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 октября 2017 года № 15/186-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4241, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-65-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3935, опубликовано 28 декабря 2016 года в газете "Шартарап-Шарайна" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 189 517 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 229 277 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 650 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 288 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 930 302 тысяч тенге;
2) затраты – 13 162 519 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 291 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 018 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 727 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 140 506 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 140 506 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 122 799 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 122 799 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 17 018 тысяч тенге;
погашение займов – 7 727 тысяч тенге;