"2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 тамыздағы № 13/146-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 тамызда № 5170 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4773, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 5 қаңтардағы № 1 "Рудный Алтай", 2017 жылғы 5 қаңтардағы № 1 "Дидар" газеттерінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 248 611 782,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 649 165,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 053 858,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 215 908 759,0 мың теңге;
2) шығындар – 245 472 543,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 7 410 433,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 678 072,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 267 639,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 3 846 552,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 846 552,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 117 746,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 117 746,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Анчугин
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 августа 2017 года № 13/146-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 августа 2017 года № 5170
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4773, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2016 года, газетах "Рудный Алтай" от 5 января 2017 года № 1, "Дидар" от 5 января 2017 года № 1) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 248 611 782,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 649 165,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 053 858,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 215 908 759,0 тысяч тенге;
2) затраты – 245 472 543,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 410 433,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 678 072,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 267 639,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 846 552,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 846 552,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 117 746,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 117 746,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А. Анчугин
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата В. Головатюк
Приложение 1
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата

8 197 214,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
821 504,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 547 542,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
411 893,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
980 605,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
646 466,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 176 521,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
46 113,0
4
Емханалар
5 096 849,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 096 849,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
4 646 184,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
450 665,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
4 288 127,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 288 127,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
4 221 480,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
66 647,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
10 551 389,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 550 985,7
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
175 208,7
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 057 806,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
187 833,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
57 837,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
81 940,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
11 186,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
8 979 175,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
403,7
083
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
403,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

8 197 214,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
821 504,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 547 542,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
411 893,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
980 605,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
646 466,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 176 521,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
46 113,0
4
Поликлиники
5 096 849,0
253
Управление здравоохранения области
5 096 849,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
4 646 184,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
450 665,0
5
Другие виды медицинской помощи
4 288 127,0
253
Управление здравоохранения области
4 288 127,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
4 221 480,0
029
Областные базы спецмедснабжения
66 647,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
10 551 389,4
253
Управление здравоохранения области
10 550 985,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
175 208,7
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 057 806,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
187 833,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
57 837,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
81 940,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
11 186,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
8 979 175,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
403,7
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
403,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

11 022 959,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 038 070,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 655 797,1
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 443 385,1
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
236 333,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 705 385,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
534 789,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
347 073,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
388 832,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 374 474,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 205 794,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
168 680,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 798,9
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
7 798,9
2
Әлеуметтік көмек
480 790,4
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
480 790,4
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
480 790,4
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4 504 098,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 387 800,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
158 141,6
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 303,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

11 022 959,0
1
Социальное обеспечение
6 038 070,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 655 797,1
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 443 385,1
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
236 333,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 705 385,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
534 789,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
347 073,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
388 832,0
261
Управление образования области
1 374 474,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 205 794,0
037
Социальная реабилитация
168 680,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 798,9
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
7 798,9
2
Социальная помощь
480 790,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
480 790,4
003
Социальная поддержка инвалидов
480 790,4
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4 504 098,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 387 800,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
158 141,6
007
Капитальные расходы государственного органа
8 303,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг

2 596,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
188 787,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
4 528,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 096 717,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
500 210,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
80 373,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
283 160,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
1 064 985,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
22 365,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
22 365,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
93 933,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
93 933,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
26 087 150,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
14 885 416,5
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
31 423,0
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
31 423,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 000,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
14 840 993,5
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 646 414,9
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 482 258,0
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері

2 596,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
188 787,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4 528,0
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 096 717,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
500 210,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
80 373,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
283 160,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 064 985,0
263
Управление внутренней политики области
22 365,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
22 365,0
298
Управление государственной инспекции труда области
93 933,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
93 933,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
26 087 150,4
1
Жилищное хозяйство
14 885 416,5
251
Управление земельных отношений области
31 423,0
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
31 423,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 000,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
14 840 993,5
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
5 646 414,9
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8 482 258,0
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

380 000,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
10 644,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
1 000 000,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
33 245,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 343,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 490 455,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 191 390,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 426 260,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
95 938,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
60 888,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 052 201,0
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
314 790,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
10 620,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
218 018,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
32 077,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
394 155,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 309,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
17 920,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

380 000,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
10 644,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
1 000 000,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
33 245,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 343,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 490 455,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 191 390,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 426 260,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
95 938,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
60 888,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 052 201,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
314 790,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
10 620,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
218 018,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
32 077,0
719
Управление ветеринарии области
394 155,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
53 309,0
003
Капитальные расходы государственного органа
300,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
17 920,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

15 712 273,2
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
7 544 606,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 821 621,2
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 750 718,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 595 328,0
4
Әуе көлігі
182 170,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
182 170,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарды субсидиялау
182 170,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
2 951 275,1
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 951 175,1
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
131 254,3
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
323 569,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 262,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 493 089,8
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
100,0
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
100,0
13
Басқалар
8 618 602,6
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
4 903 173,7
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 359 777,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
22 000,0
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 077 099,0
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
143 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
117 678,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 543 396,7
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3 543 396,7
9
Басқалар
3 715 428,9
257
Облыстың қаржы басқармасы
686 450,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
686 450,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
593 507,6
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

15 712 273,2
002
Развитие транспортной инфраструктуры
7 544 606,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 821 621,2
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
3 750 718,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 595 328,0
4
Воздушный транспорт
182 170,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
182 170,0
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
182 170,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 951 275,1
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 951 175,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
131 254,3
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
323 569,0
011
Капитальные расходы государственного органа
3 262,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 493 089,8
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
100,0
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
100,0
13
Прочие
8 618 602,6
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
4 903 173,7
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 359 777,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
22 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 077 099,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
143 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
117 678,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 543 396,7
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
3 543 396,7
9
Прочие
3 715 428,9
257
Управление финансов области
686 450,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
686 450,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
593 507,6
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов