Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға 2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 тамыздағы № 211 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 тамызда № 5183 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға 2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2017-2018 учебный год
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 августа 2017 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 августа 2017 года № 5183
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Восточно-Казахстанской областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2017-2018 учебный год согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение 1
к постановлению акимата
Восточно-Казахстанской
области

2017 жылғы "21" тамыздағы
211 қаулысына
1 қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға 2017-2018 оқу жылына арналған 2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (жұмысшы біліктіліктері бойынша)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 13.10.2017 № 267 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мекеменің атауы
Код
Мамандық атауы
Код
Біліктілік
Орын саны
Оның ішінде қазақ тілінде оқытатын
9-сынып базасында
11-сынып базасында
1
"Зырян технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

от "21" августа 2017 года
211
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2017-2018 учебный год (по рабочим квалификациям)
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 13.10.2017 № 267 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.).
Наименование учреждения
Код
Наименование специальности
Код
Квалификация
Кол-во мест
В том числе с казахским языком обучения
На базе9 класса
На базе11 класса
1
Коммунальное государственное учреждение "Зыряновский технологический колледж"