"Субсидиялауға жататын тұқымдардың әрбір түрі бойынша 2017 жылға квоталарды айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 мамырдағы № 130 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 18 тамыздағы № 209 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қыркүйекте № 5190 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының 6-1-бабының 12) тармақшасына, "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 10190) бұйрығына, "Тұқым шаруашылығының аттестатталған субъектілері үшін субсидиялауға жататын бірегей тұқымдарды өндіруге және элиталық тұқымдарды өткізуге жыл сайын квота белгілеудің қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 4-2/1048 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 13052) бұйрығына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Субсидиялауға жататын тұқымдардың әрбір түрі бойынша 2017 жылға квоталарды айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 мамырдағы № 130 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 5109, 2017 жылғы 3 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2017 жылғы 4 шілдедегі № 76 (17471) "Дидар", 2017 жылғы 4 шілдедегі № 76 (19983) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулыға 2 қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің агроөнеркәсіптік кешен мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы
әкімінің міндетін атқарушы Н. Сақтағанов
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2017 жылғы "18" тамыздағы
№ 209 қаулысына
қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің

О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 мая 2017 года № 130 "Об определении квот по каждому виду семян, подлежащих субсидированию, на 2017 год"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 18 августа 2017 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 сентября 2017 года № 5190
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 12) статьи 6-1 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10190), приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 4-2/1048 "Об утверждении Правил установления ежегодных квот производства оригинальных и реализации элитных семян, подлежащих субсидированию, для аттестованных субъектов семеноводства" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13052), Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об определении квот по каждому виду семян, подлежащих субсидированию, на 2017 год" от 26 мая 2017 года № 130 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5109, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 3 июля 2017 года, в газетах "Дидар" от 4 июля 2017 года № 76 (17471), "Рудный Алтай" от 4 июля 2017 года № 76 (19983)) следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам агропромышленного комплекса.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Восточно-Казахстанской области Н. Сактаганов
Приложение
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "18" августа 2017 года
209
Приложение 2
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата