"2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 14/155-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қазанда № 5230 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4773, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 5 қаңтардағы № 1 "Рудный Алтай", 2017 жылғы 5 қаңтардағы № 1 "Дидар" газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 247 659 048,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 675 950,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 053 736,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 215 929 362,0 мың теңге;
2) шығындар – 245 166 036,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 9 919 784,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16 176 154,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 256 369,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 3 299 597,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 299 597,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 726 369,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 726 369,2 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2017 жылдың 31 желтоқсанына облыстың жергілікті атқарушы органдарының 47 873 676,8 мың теңге борышы лимиті белгіленсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Анчугин
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 14/155-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 октября 2017 года № 5230
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4773, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2016 года, газетах "Рудный Алтай" от 5 января 2017 года № 1, "Дидар" от 5 января 2017 года № 1) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложение 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 247 659 048,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 675 950,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 053 736,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 215 929 362,0 тысяч тенге;
2) затраты – 245 166 036,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 919 784,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16 176 154,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 256 369,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 299 597,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 299 597,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 726 369,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 726 369,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Установить на 31 декабря 2017 года лимит долга местных исполнительных органов области 47 873 676,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А. Анчугин
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
В. Головатюк
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

14 839 184,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 839 184,7
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
8 197 214,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
821 504,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 547 542,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
411 893,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
991 931,7
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
646 466,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 176 521,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
46 113,0
4
Емханалар
5 195 525,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 195 525,7
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
4 744 860,7
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
450 665,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
4 288 127,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 288 127,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
4 221 480,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
66 647,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
11 834 889,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 834 485,7
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
175 208,7
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 057 806,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
187 833,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
57 837,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
81 940,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
11 186,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары

14 839 184,7
253
Управление здравоохранения области
14 839 184,7
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
8 197 214,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
821 504,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 547 542,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
411 893,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
991 931,7
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
646 466,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 176 521,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
46 113,0
4
Поликлиники
5 195 525,7
253
Управление здравоохранения области
5 195 525,7
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
4 744 860,7
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
450 665,0
5
Другие виды медицинской помощи
4 288 127,0
253
Управление здравоохранения области
4 288 127,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
4 221 480,0
029
Областные базы спецмедснабжения
66 647,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
11 834 889,4
253
Управление здравоохранения области
11 834 485,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
175 208,7
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 057 806,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
187 833,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
57 837,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
81 940,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
11 186,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения

10 262 675,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
403,7
083
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
403,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
10 894 979,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 029 965,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 650 201,1
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 419 738,1
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
254 384,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 705 385,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
534 789,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
347 073,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
388 832,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 374 474,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 205 794,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
168 680,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 290,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
5 290,0
2
Әлеуметтік көмек
494 775,4
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
494 775,4
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
494 775,4
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4 370 239,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 249 876,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

10 262 675,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
403,7
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
403,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
10 894 979,5
1
Социальное обеспечение
6 029 965,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 650 201,1
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 419 738,1
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
254 384,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 705 385,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
534 789,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
347 073,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
388 832,0
261
Управление образования области
1 374 474,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 205 794,0
037
Социальная реабилитация
168 680,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 290,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
5 290,0
2
Социальная помощь
494 775,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
494 775,4
003
Социальная поддержка инвалидов
494 775,4
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4 370 239,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 249 876,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

170 659,6
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 303,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 596,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
188 787,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы
іс-шараларды іске асыру
4 528,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 939 555,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
499 235,6
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
974,4
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
80 373,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
282 448,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
1 072 417,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
22 365,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға
арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
22 365,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
97 997,4
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
96 933,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 064,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
26 293 742,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
14 750 493,2
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
31 423,0
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
31 423,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
129 535,0
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
129 535,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

170 659,6
007
Капитальные расходы государственного органа
8 303,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
2 596,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
188 787,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4 528,0
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 939 555,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
499 235,6
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
974,4
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
80 373,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
282 448,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 072 417,0
263
Управление внутренней политики области
22 365,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
22 365,0
298
Управление государственной инспекции труда области
97 997,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
96 933,4
003
Капитальные расходы государственного органа
1 064,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
26 293 742,1
1
Жилищное хозяйство
14 750 493,2
251
Управление земельных отношений области
31 423,0
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
31 423,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
129 535,0
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
129 535,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

13 000,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
14 576 535,2
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 216 050,7
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 648 163,9
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
712 320,6
2
Коммуналдық шаруашылық
11 543 248,9
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 543 248,9
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130 367,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
24 442,1
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 499 604,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 073 212,1
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
296 350,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
1 807 281,7
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
711 992,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
12 225 580,2
1
Мәдениет саласындағы қызмет
2 762 223,0
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
2 752 223,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
396 453,0
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
1 221 699,0
008
Театр және музыка өнерін қолдау
1 134 071,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 000,0
027
Мәдениет объектілерін дамыту
10 000,0
2
Спорт
6 821 107,2
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
6 815 470,4
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 566,0
002
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу

13 000,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
14 576 535,2
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
5 216 050,7
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8 648 163,9
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
712 320,6
2
Коммунальное хозяйство
11 543 248,9
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 543 248,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
130 367,0
005
Капитальные расходы государственного органа
24 442,1
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 499 604,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
6 073 212,1
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
296 350,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 807 281,7
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
711 992,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
12 225 580,2
1
Деятельность в области культуры
2 762 223,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
2 752 223,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
396 453,0
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
1 221 699,0
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
1 134 071,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 000,0
027
Развитие объектов культуры
10 000,0
2
Спорт
6 821 107,2
285
Управление физической культуры и спорта области
6 815 470,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
40 566,0
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне

872 391,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
21 382 540,7
1
Ауыл шаруашылығы
18 505 934,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
18 269 463,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
138 055,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
722 880,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 100,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
134 292,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
39 000,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
380 000,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
10 644,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
1 000 000,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
33 245,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 343,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 504 152,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 191 390,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 426 260,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
95 938,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
60 888,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 052 201,0
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
314 790,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

872 391,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
21 382 540,7
1
Сельское хозяйство
18 505 934,0
255
Управление сельского хозяйства области
18 269 463,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
138 055,0
002
Поддержка семеноводства
722 880,0
003
Капитальные расходы государственного органа
6 100,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
134 292,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
39 000,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
380 000,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
10 644,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
1 000 000,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
33 245,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 343,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 504 152,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 191 390,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 426 260,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
95 938,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
60 888,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 052 201,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
314 790,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

1 077 099,0
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
143 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
117 678,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 695 777,9
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3 695 777,9
9
Басқалар
3 867 390,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
633 046,3
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
633 046,3
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
218 319,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
218 319,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
115 886,6
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 179,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 707,1
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 884 131,6
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
2 268 266,3
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
320 181,3
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
295 684,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
16 006,6
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
16 006,6
14
Борышқа қызмет көрсету
21 513,9
1
Борышқа қызмет көрсету
21 513,9
257
Облыстың қаржы басқармасы
21 513,9
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
3 391,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
18 122,9
15
Трансферттер
56 424 876,2
1
Трансферттер
56 424 876,2
257
Облыстың қаржы басқармасы
56 424 876,2
007
Субвенциялар

1 077 099,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
143 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
117 678,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 695 777,9
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
3 695 777,9
9
Прочие
3 867 390,1
257
Управление финансов области
633 046,3
012
Резерв местного исполнительного органа области
633 046,3
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
218 319,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
218 319,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
115 886,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
105 179,5
003
Капитальные расходы государственного органа
10 707,1
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 884 131,6
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2 268 266,3
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
320 181,3
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
295 684,0
285
Управление физической культуры и спорта области
16 006,6
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
16 006,6
14
Обслуживание долга
21 513,9
1
Обслуживание долга
21 513,9
257
Управление финансов области
21 513,9
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
3 391,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
18 122,9
15
Трансферты
56 424 876,2
1
Трансферты
56 424 876,2
257
Управление финансов области
56 424 876,2
007
Субвенции