Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласының Дом отдыха "Лениногорский" ауылын Лесное ауылы деп қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 қазандағы № 258 қаулысы, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 14/161-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 5248 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес, "Дом отдыха "Лениногорский" ауылын "Лесное" ауылы деп қайта атау туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 19 сәуірдегі № 10/6-VI шешімі және Риддер қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 11 сәуірдегі № 332 қаулысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 28 маусымдағы қорытындысы негізінде, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ және Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысының Риддер қаласының Дом отдыха "Лениногорский" ауылы Лесное ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы шешім мен қаулы олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия
төрағасы А. Анчугин
Облыс
әкімі                                Д. Ахметов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы В. Головатюк

О переименовании села Дом отдыха "Лениногорский" в село Лесное города Риддер Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 октября 2017 года № 258, решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 14/161-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 октября 2017 года № 5248
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании решения Риддерского городского маслихата от 19 апреля 2017 года № 10/6-VІ и постановления акимата города Риддера от 11 апреля 2017 года № 332 "О переименовании села Дом отдыха "Лениногорский" в село "Лесное" и с учетом мнения населения соответствующей территории, на основании заключения областной ономастической комиссии от 28 июня 2017 года, Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать село Дом отдыха "Лениногорский в село Лесное города Риддер Восточно-Казахстанской области.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель
сессии А. Анчугин
Аким
области Д. Ахметов
Секретарь областного
маслихата В. Головатюк