"Өскемен қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13/5-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 13 қазандағы № 23/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 5243 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 6 қазандағы № 14/155-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5230 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының "Өскемен қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13/5-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4797 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2017 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 525 917,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 143 147,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 321 236,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 210 620,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 850 914,2 мың теңге;
2) шығындар – 43 820 747,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 1 877 494,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 029 611,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 152 116,1 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – - 1 313,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 13/5-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2017-2019 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 октября 2017 года № 23/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 октября 2017 года № 5243. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 14/155-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5230), Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 13/5-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4797, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 16 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 525 917,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 143 147,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 321 236,1 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 210 620,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 850 914,2 тысяч тенге;
2) затраты – 43 820 747,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 877 494,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 029 611,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 152 116,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -1 313,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы – - 5 171 011,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 5 171 011,4 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2017 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 374 153,2 мың теңге сомасында бекітілсін.";
1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы – қалалық мәслихаттың хатшысы А. Светаш
Өскемен қалалық мәслихатының

5) дефицит бюджета – - 5 171 011,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 171 011,4 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2017 год в сумме 374 153,2 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии –секретарь городского маслихата А. Светаш
Приложение к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата

21 916,2
04
Бiлiм беру
13 947 784,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 283 702,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 074,0
003
Жалпы білім беру
7 846 985,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
333 999,0
006
Балаларға қосымша білім беру
725 142,2
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 463 816,1
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
105 352,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 873,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 273 981,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
500 230,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
160 158,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
160 158,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
503 923,8
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
503 923,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 777 729,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 703 870,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 122,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
456 955,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 067,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 750,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14 250,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
470 478,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 897,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 199,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу

21 916,2
04
Образование
13 947 784,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 283 702,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32 074,0
003
Общеобразовательное обучение
7 846 985,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
333 999,0
006
Дополнительное образование для детей
725 142,2
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 463 816,1
012
Капитальные расходы государственного органа
250,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
105 352,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 873,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 273 981,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
500 230,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
160 158,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
160 158,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
503 923,8
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
503 923,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 777 729,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 703 870,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
80 122,8
002
Программа занятости
456 955,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 067,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3 750,0
006
Оказание жилищной помощи
14 250,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
470 478,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 897,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 199,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства

116 227,9
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
63 649,1
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 870,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 291,7
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 700,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
12 000,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
987,4
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 700,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
14 100,0
498
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі
52 578,8
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 578,8
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
99 690,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
41 035,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 885,4
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 150,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
58 655,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 255,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10 400,0
12
Көлiк және коммуникация
5 811 264,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 811 264,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 879 637,1
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 500 915,6
13
Басқалар
2 440 592,6
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
374 153,2
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
374 153,2
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
200,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
200,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

116 227,9
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
63 649,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
30 870,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 291,7
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 700,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
12 000,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
987,4
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 700,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
14 100,0
498
Отдел земельных отношений и сельского хозяйства района (города областного значения)
52 578,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере земельных отношений и сельского хозяйства
52 578,8
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
99 690,4
467
Отдел строительства района (города областного значения)
41 035,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
38 885,4
017
Капитальные расходы государственного органа
2 150,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
58 655,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
48 255,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
10 400,0
12
Транспорт и коммуникации
5 811 264,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 811 264,1
022
Развитие транспортной инфраструктуры
2 430 711,4
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 879 637,1
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 500 915,6
13
Прочие
2 440 592,6
452
Отдел финансов района (города областного значения)
374 153,2
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
374 153,2
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
200,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
200,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)