"Курчатов қаласының 2017 – 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы 9/52-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № 15/114-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қыркүйекте № 5212 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1- тармағы 1) тармақшасына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/52-VI "Курчатов қаласының 2017 – 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4805 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 25 қаңтарда, облыстық "Мой край" газетінің 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 3 санында жарияланған) мәслихат шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 552 458,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 953 566,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 577,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 115,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 578 199,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 645 562,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 93 103,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93 103,9 мың теңге.";
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 9/52-VI "О бюджете города Курчатов на 2017-2019 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 сентября 2017 года № 15/114-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 сентября 2017 года № 5212
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 декабря 2016 года № 9/52-VI "О бюджете города Курчатов на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4805, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 января 2017 года, газете "Мой край" 18 января 2017 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 552 458,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 953 566,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 577,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 115,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –578 199,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1 645 562,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 93 103,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93 103,9 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:

"6. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 155 876,8 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, Курчатов
қалалық мәслихатының хатшысы Г. Қарымбаева
Курчатов қалалық
мәслихатының
2017 жылғы 12 қыркүйектегі

"6. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 155 876,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь Курчатовского
городского маслихата Г. Карымбаева
Приложение
к решению Курчатовского
городского маслихата
от 12 сентября 2017 года