2018-2020 жылдарға арналған Аягөз қаласының, Ақтоғай кенттік округінің, Баршатас ауылдық округінің, Мамырсу ауылдық округінің, Тарлаулы ауылдық округінің, Тарбағатай ауылдық округінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 18/133-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қантарда № 5427 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/223-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 29.12.2018 № 33/223-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Аягөз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/125-VI "2018-2020 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5372 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Аягөз қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 724050,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 189896,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3035,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 531119,2 мың теңге;
2) шығындар – 724050,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 10.12.2018 № 32/211-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған Аягөз қаласының бюджетінде субвенция көлемі 446577,0 мың теңге болып көзделсін.

О бюджетах города Аягоз, Актогайского поселкового округа, Баршатасского сельского округа, Мамырсуского сельского округа, Тарлаулинского сельского округа, Тарбагатайского сельского округа на 2018-2020 годы
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 18/133-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2018 года № 5427. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 33/223-VI.
Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2018 № 33/223-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/125-VI "О бюджете Аягозского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5372) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аягоз на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 724050,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 189896,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3035,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 531119,2 тысяч тенге;
2) затраты – 724050,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2018 № 32/211-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть в бюджете города Аягоз на 2018 год объемы субвенции в сумме 446577,0 тысяч тенге.

10. 2018 жылға арналған Тарлаулы ауылдық округінің бюджетінде субвенция көлемі 24382,0 мың теңге болып көзделсін.
11. 2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26269,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1791,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 576,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23902,3 мың теңге;
2) шығындар – 26269,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 09.11.2018 № 30/200-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2018 жылға арналған Тарбағатай ауылдық округінің бюджетінде субвенция көлемі 21097,0 мың теңге болып көзделсін.
13. Осы шешiм 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы Е. Юсупов
Аягөз аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
Л. Молдашева
Аягөз ауданы маслихатының
2017 жылғы 29 желтоқсандағы

10. Предусмотреть в бюджете Тарлаулинского сельского округа на 2018 год объемы субвенции в сумме 24382,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Тарбагатайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 26269,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1791,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 576,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23902,3 тысяч тенге;
2) затраты – 26269,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 09.11.2018 № 30/200-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
12. Предусмотреть в бюджете Тарбагатайского сельского округа на 2018 год объемы субвенции в сумме 21097,0 тысяч тенге.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Е. Юсупов
Исполняющий обязанности секретаря
Аягозского районного маслихата Л. Молдашева
Приложение № 1 к решению
Аягозского районного