Мүгедектер үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 185 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 мамырда № 5033 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 9 наурыздағы № 106 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 09.03.2021 № 106 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 15 мая 2017 года № 185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 мая 2017 года № 5033. Утратило силу постановлением акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 9 марта 2021 года № 106
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 09.03.2021 № 106 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Қазақстан Республикачсындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару таралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 14010 нөмірімен тіркелген) бұйрығымен бекітілген Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларының 8-тармағына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуға жәрдемдесу мақсатында, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", пунктом 8 Правил квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденных приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14010), в целях оказания содействия занятости инвалидов, акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес Бесқарағай ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бесқарағай ауданы әкімінің орынбасары Р.Н.Кисамиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Е. Рахметуллин
Бесқарағай ауданы
әкімдігінің 2017 жылғы
15 мамырдағы
185 қаулысына
қосымша
Мүгедектер үшін орындар квотасы белгіленетін ұйымдардың тізілімі
№ Ұйымдардың атауы Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам) Жұмыскерлердің тізімдік санынан квота мөлшері
1
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" Мемлекетік орман табиғи резерваты" Республикалық Мемлекеттік мекемесінің Бөкебай филиалы
98
2 %
2
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" Мемлекетік орман табиғи резерваты" Республикалық Мемлекеттік мекемесінің Мороз филиалы
75
2%
3
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" Мемлекетік орман табиғи резерваты" Республикалық Мемлекеттік мекемесінің Ромадан филиалы
60
2%
4
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" Мемлекетік орман табиғи резерваты" Республикалық Мемлекеттік мекемесінің Канонер филиалы
78
2%
5
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" Мемлекетік орман табиғи резерваты" Республикалық Мемлекеттік мекемесі
161
3%
6
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" Мемлекетік орман табиғи резерваты" Республикалық Мемлекеттік мекемесінің Граши филиалы
61
2%
7
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" Мемлекетік орман табиғи резерваты" Республикалық Мемлекеттік мекемесінің Семен филиалы
89
2%
8
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" Мемлекетік орман табиғи резерваты" Республикалық Мемлекеттік мекемесінің Долон филиалы

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Бескарагайском районе, согласно приложению к постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Бескарагайского района Кисамиеву Р.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о акима
Бескарагайского района
Е. Рахметуллин
Приложение к
постановлению акимата
Бескарагайского района
от "15" мая 2017 года
185
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
№ п/п Наименование организации Списочная численность работников (чел) Размер квоты (%) от списочной численности работников
1
Букебаевский филиал Республиканского Государственного учреждения Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства Сельского хозяйства Республики Казахстан
98
2 %
2
Морозовский филиал Республиканского Государственного учреждения Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства Сельского хозяйства Республики Казахстан
75
2%
3
Ромаданский филиал Республиканского Государственного учреждения Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства Сельского хозяйства Республики Казахстан
60
2%
4
Канонерский филиал Республиканского Государственного учреждения Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства Сельского хозяйства Республики Казахстан
78
2%
5
Республиканское Государственное учреждение Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства Сельского хозяйства Республики Казахстан
161
3%
6
Грачевский филиал Республиканского Государственного учреждения Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства Сельского хозяйства Республики Казахстан
61
2%
7
Семеновский филиал Республиканского Государственного учреждения Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства Сельского хозяйства Республики Казахстан
89
2%
8
Долонский филиал Республиканского Государственного учреждения Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства Сельского хозяйства Республики Казахстан

130
3%
9
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бесқарағай орталық аудандық аурухана" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
89
2%
10
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Семей орманы" Мемлекетік орман табиғи резерваты" Республикалық Мемлекеттік мекемесінің Беген филиалы
75
2%

130
3%
9
Комунальное Государственное казенное предприятие "Бескарагайская районная центральная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казхстанской области
89
2%
10
Бегенский филиал Республиканского Государственного учреждения Государственный лесной природный резерват "Семей орманы" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства Сельского хозяйства Республики Казахстан
75
2%