Бесқарағай ауданы Ерназар ауылдық округі Қоянбай ауылының "Серикбол" шаруа қожалығының "Аккашар" учаскесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Ерназар ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Ерназар ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 28 маусымдағы № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 тамызда № 5156 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Ерназар ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Бесқарағай ауданы Ерназар ауылдық округі Қоянбай ауылының "Серикбол" шаруа қожалығының "Аккашар" учаскесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Ерназар ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі №3 (Бесқарағай тынысы газетінің 2017 жылғы 1сәуірдегі № 26 (1856) нөмірінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 5 мамырда № 5009 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ерназар ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы Б.Марзатаева

О признании утратившим силу решение акима Ерназаровского сельского округа от 14 апреля 2017 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий на участке "Аккашар" в крестьянском хозяйстве "Серикбол" села Коянбай Ерназаровского сельского округа Бескарагайского района
Решение акима Ерназаровского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 28 июня 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 августа 2017 года № 5156
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Ерназаровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Ерназаровского сельского округа от 14 апреля 2017 года №3 "Об установлении ограничительных мероприятий на участке "Аккашар" в крестьянском хозяйстве "Серикбол" села Коянбай Ерназаровского сельского округа Бескарагайского района (опубликовано в районной газете "Бесқарағай тынысы" от 1 апреля 2017 года № 26 (1856), зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 мая 2017 года № 5009).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима Ерназаровского сельского округа Б.Марзатаева