"2017-2019 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 14-5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қыркүйекте № 5219 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4807 нөмірімен тіркелген, аудандық "Аудан тынысы - Пульс района" газетінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 4, 2017 жылғы 3 ақпандағы № 5 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 4356917, 2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1030473 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10749, 6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31881 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –3283813,6 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 4454748 мың теңге;";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 247933,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес аталған шешімнің 1, 5, 6 -қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Балтабаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI "О бюджете Бородулихинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 15 сентября 2017 года № 14-5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 сентября 2017 года № 5219
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106,109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI "О бюджете Бородулихинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4807, опубликовано в районной газете "Аудан тынысы - Пульс района" от 27 января 2017 года № 4, от 3 февраля 2017 года № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 4356917,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1030473 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10749,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31881 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3283813,6 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 4454748 тысяч тенге;";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 247933,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии В. Балтабаева
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского
районного маслихата

163054
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21449
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
38912
007
Аудандық (қалалық ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
23
015
Жетім ба аны (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11540
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
91130
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
343279
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
38698
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
37232
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
7319
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12602
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
17311
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
1466
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1466
2
Әлеуметтік көмек
261149
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
261149
002
Жұмыспенқамту бағдарламасы
74919
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21088
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
18866
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
35580
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1379
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
85847
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6170
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
17300
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43432
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43432
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31068
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
975
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

163054
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21449
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
38912
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
23
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11540
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
91130
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
343279
1
Социальное обеспечение
38698
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37232
005
Государственная адресная социальная помощь
7319
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12602
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
17311
464
Отдел образования района (города областного значения)
1466
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1466
2
Социальная помощь
261149
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
261149
002
Программа занятости
74919
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21088
006
Оказание жилищной помощи
18866
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35580
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1379
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
85847
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6170
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
17300
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43432
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43432
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31068
011
Оплата услуг по зачислению выплате и доставке пособий и других социальных выплат
975
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы