2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қаңтарда № 5438 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 18/2-VІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5368 болып тіркелген) сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19084,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14290,1 мың теңге;
2) шығындар – 19084,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.03.2018 № 20/7-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 26.11.2018 № 26/3-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 13998 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу 313 мың теңге сомасында ескерілсін.

О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2018-2020 годы
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 19/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 января 2018 года № 5438. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 18/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5368) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 19084,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3794 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14290,1 тысяч тенге;
2) затраты – 19084,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.03.2018 № 20/7-VI (вводится в действие с 01.01.2018); с изменениями внесенными решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.11.2018 № 26/3-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет поселка Алтайский на 2018 год в сумме 13998 тысяч тенге.
3. Учесть распределение целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет поселка Алтайский на 2018 год в сумме 313 тысяч тенге.

4. 2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94400 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37842,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16577,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39980,1 мың теңге;
2) шығындар – 94400 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.09.2018 № 25/2-VI; 26.11.2018 № 26/3-VI (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2018 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 10938 мың теңге сомасында ескерілсін.
6. 2018 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу 312 мың теңге сомасында ескерілсін.
7. 2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21993 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9116 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1260,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11616,1 мың теңге;
2) шығындар – 21993 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.

4. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 94400 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37842,1 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 16577,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39980,1 тысяч тенге;
2) затраты – 94400 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - с изменениями внесенными решениями Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.09.2018 № 25/2-VI ; от 26.11.2018 № 26/3-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет поселка Белоусовка на 2018 год в сумме 10938 тысяч тенге.
6. Учесть распределение целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет поселка Белоусовка на 2018 год в сумме 312 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 21993 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9116 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1260,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11616,1 тысяч тенге;
2) затраты – 21993 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.09.2018 № 25/2-VI; 26.11.2018 № 26/3-VI (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. 2018 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 11324 мың теңге сомасында ескерілсін.
9. 2018 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу 313 мың теңге сомасында ескерілсін.
10. 2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21870,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8722 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1596,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11552,1 мың теңге;
2) шығындар – 21870,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.03.2018 № 20/7-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 26.11.2018 № 26/3-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2018 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 11260 мың теңге сомасында ескерілсін.
12. 2018 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу 313 мың теңге сомасында ескерілсін.
13. 2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданы Глубокое кентінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106509,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 48527 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6410,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51572,1 мың теңге;

Сноска. Пункт 7 - с изменениями внесенными решениями Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.09.2018 № 25/2-VI; от 26.11.2018 № 26/3-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Бобровского сельского округа на 2018 год в сумме 11324 тысячи тенге.
9. Учесть распределение целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Бобровского сельского округа на 2018 год в сумме 313 тысяч тенге.
10. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы –21870,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8722 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1596,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11552,1 тысячи тенге;
2) затраты – 21870,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.03.2018 № 20/7-VI (вводится в действие с 01.01.2018); с изменениями внесенными решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.11.2018 № 26/3-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет поселка Верхнеберезовский на 2018 год в сумме 11260 тысяч тенге.
12. Учесть распределение целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет поселка Верхнеберезовский на 2018 год в сумме 313 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет поселка Глубокое Глубоковского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 106509,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48527 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6410,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51572,1 тысячи тенге;

2) шығындар – 106509,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 21.05.2018 № 22/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) ; өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 26.11.2018 № 26/3-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2018 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 10030 мың теңге сомасында ескерілсін.
15. 2018 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу 312 мың теңге сомасында ескерілсін.
16. 2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданы Киров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36311,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21347 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3973,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10991,1 мың теңге;
2) шығындар – 36311,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 16-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.09.2018 № 25/2-VI; 26.11.2018 № 26/3-VI (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
17. 2018 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 10045 мың теңге сомасында ескерілсін.

2) затраты – 106509,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.05.2018 № 22/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018); с изменениями внесенными решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.11.2018 № 26/3-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
14. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет поселка Глубокое на 2018 год в сумме 10030 тысяч тенге.
15. Учесть распределение целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет поселка Глубокое на 2018 год в сумме 312 тысяч тенге.
16. Утвердить бюджет Кировского сельского округа Глубоковского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 36311,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21347 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3973,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10991,1 тысяча тенге;
2) затраты – 36311,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 - с изменениями внесенными решениями Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.09.2018 № 25/2-VI; от 26.11.2018 № 26/3-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
17. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Кировского сельского округа на 2018 год в сумме 10045 тысяч тенге.

18. 2018 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу 312 мың теңге сомасында ескерілсін.
19. 2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданы Кожохово ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24961,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8663 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2217,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14081,1 мың теңге;
2) шығындар – 24961,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.03.2018 № 20/7-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 26.11.2018 № 26/3-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2018 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 13789 мың теңге сомасында ескерілсін.
21. 2018 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу 313 мың теңге сомасында ескерілсін.
22. 2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданы Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27130,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14689 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2020,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10421,1 мың теңге;
2) шығындар – 27130,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

18. Учесть распределение целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Кировского сельского округа на 2018 год в сумме 312 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Кожоховского сельского округа Глубоковского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 24961,6 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8663 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2217,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14081,1 тысяча тенге;
2) затраты – 24961,6 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.03.2018 № 20/7-VI (вводится в действие с 01.01.2018); с изменениями внесенными решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.11.2018 № 26/3-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
20. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Кожоховского сельского округа на 2018 год в сумме 13789 тысяч тенге.
21. Учесть распределение целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Кожоховского сельского округа на 2018 год в сумме 313 тысяч тенге.
22. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа Глубоковского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 27130,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14689 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2020,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10421,1 тысяча тенге;
2) затраты – 27130,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 22-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.09.2018 № 25/2-VI; 26.11.2018 № 26/3-VI (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
23. 2018 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 10129 мың теңге сомасында ескерілсін.
24. 2018 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу 313 мың теңге сомасында ескерілсін.
25. 2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданы Опытное поле ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30934,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13590 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6483,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10861,1 мың теңге;
2) шығындар – 30934,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.03.2018 № 20/7-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 26.11.2018 № 26/3-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2018 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 10569 мың теңге сомасында ескерілсін.
27. 2018 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу 313 мың теңге сомасында ескерілсін.
28. 2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданы Секисовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 - с изменениями внесенными решениями Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.09.2018 № 25/2-VI; от 26.11.2018 № 26/3-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
23. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Красноярского сельского округа на 2018 год в сумме 10129 тысяч тенге.
24. Учесть распределение целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Красноярского сельского округа на 2018 год в сумме 313 тысяч тенге.
25. Утвердить бюджет Опытнопольского сельского округа Глубоковского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы –30934,5 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13590 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6483,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10861,1 тысяча тенге;
2) затраты – 30934,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.03.2018 № 20/7-VI (вводится в действие с 01.01.2018) ; с изменениями внесенными решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.11.2018 № 26/3-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
26. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Опытнопольского сельского округа на 2018 год в сумме 10569 тысяч тенге.
27. Учесть распределение целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Опытнопольского сельского округа на 2018 год в сумме 313 тысяч тенге.
28. Утвердить бюджет Секисовского сельского округа Глубоковского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

32. 2018 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 14353 мың теңге сомасында ескерілсін.
33. 2018 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу 313 мың теңге сомасында ескерілсін.
34. 2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданы Фрунзе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26426,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12555 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2431,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11440,2 мың теңге;
2) шығындар – 26426,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 34-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.09.2018 № 25/2-VI; 26.11.2018 № 26/3-VI (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
35. 2018 жылға арналған Фрунзе ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 11149 мың теңге сомасында ескерілсін.
36. 2018 жылға арналған Фрунзе ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу 313 мың теңге сомасында ескерілсін.
37. 2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданы Черемшанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26180,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9676 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15004,1 мың теңге;
2) шығындар – 26180,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

32. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Ушановского сельского округа на 2018 год в сумме 14353 тысячи тенге.
33. Учесть распределение целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Ушановского сельского округа на 2018 год в сумме 313 тысяч тенге.
34. Утвердить бюджет Фрунзенского сельского округа Глубоковского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 26426,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12555 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2431,3 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11440,2 тысяч тенге;
2) затраты – 26426,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 34 - с изменениями внесенными решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.09.2018 № 25/2-VI; от 26.11.2018 № 26/3-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
35. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Фрунзенского сельского округа на 2018 год в сумме 11149 тысяч тенге.
36. Учесть распределение целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Фрунзенского сельского округа на 2018 год в сумме 313 тысяч тенге.
37. Утвердить бюджет Черемшанского сельского округа Глубоковского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 26180,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9676 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15004,1 тысячи тенге;
2) затраты – 26180,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

38. 2018 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 14712 мың теңге сомасында ескерілсін.
39. 2018 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу 312 мың теңге сомасында ескерілсін.
40. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Калигожин
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое
аудандық мәслихатының

38. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Черемшанского сельского округа на 2018 год в сумме 14712 тысяч тенге.
39. Учесть распределение целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Черемшанского сельского округа на 2018 год в сумме 312 тысяч тенге.
40. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Калигожин
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата