"Кеңсай ауылдық округінде Жарсу ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 18 наурыздағы № 4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 17 қарашадағы № 8 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қарашада № 5305 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 19 қазандағы № 369 ұсынысы негізінде Кеңсай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кеңсай ауылдық округінде Жарсу ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 18 наурыздағы №4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4968 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 сәуірдегі аудандық "Достық" газетінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кеңсай ауылдық округінің
әкімі міндетін атқарушы Н.Ашимханова

О признании утравшим силу решение акима Кенсайского селького округа Зайсанского района от 18 марта 2017 года № 4 "Об установлении органичительных мероприяти селе Жарсу Кенсайского сельского округа"
Решение акима Кенсайского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 17 ноября 2017 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 ноября 2017 года № 5305
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Зайсанского района от 19 октября 2017 года № 369, аким Кенсайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утравшим силу решением акима Кенсайского сельского округа Зайсанского района от 18 марта 2017 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Жарсу Кенсайского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов №4968, опубликовано 29 апреля 2017 года в районной газете "Достық")
2. Настоящее решение вводится в деиствие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Акима Кенсайского сельского округа Н.Ашимханова