"2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2017 жылғы 13 қазандағы № 22/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 5252 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 ақпандағы № 45/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 26.02.2019 № 45/3-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 14/155 - VІ шешімі (Нормативтік құқтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5230 нөмірімен тіркелген) негізінде, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4817 тіркелген, Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 24 қаңтарда, 2017 жылғы 19 қаңтарда "Пульс Зыряновска- Көктас таңы" № 3 газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7602543,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2850922,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22598,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 93100,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4635923,6 мың теңге;
2) шығындар – 7734640,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 17359,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23825,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6466,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың
теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI "О бюджете Зыряновского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 13 октября 2017 года № 22/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 октября 2017 года № 5252. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26 февраля 2019 года № 45/3-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26.02.2019 № 45/3-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 14/155-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5230), маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI "О бюджете Зыряновского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4817, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 24 января 2017 года, от 19 января 2017 года в газете "Пульс Зыряновска - Көктас таңы", № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить бюджет Зыряновского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7602543,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2850922,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22598,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 93100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4635923,6 тысяч тенге;
2) затраты – 7734640,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17359,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23825,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6466,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -149456,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149456,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Мангулова
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Зырян
ауданының мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -149456,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149456,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии С. Мангулова
Секретарь маслихата
Зыряновского района Л. Гречушникова
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района

009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
339,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
9089,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
17629,0
6
Жер қатынастары
17469,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17469,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16469,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1000,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
4731,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4731,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
4731,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17214,0
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17214,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17214,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17214,0
12
Көлiк және коммуникация
345158,3
1
Автомобиль көлiгi
345158,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
121842,3
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
63790,0
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
58052,3
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
223316,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
23000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
200316,0
13
Басқалар
356348,4
9
Басқалар
356348,4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
59332,4
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
59332,4
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
293677,0
085
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
293677,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
339,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
9089,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
17629,0
6
Земельные отношения
17469,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17469,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16469,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1000,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
4731,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4731,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4731,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17214,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17214,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17214,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17214,0
12
Транспорт и коммуникации
345158,3
1
Автомобильный транспорт
345158,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округах
121842,3
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
63790,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
58052,3
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
223316,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
23000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
200316,0
13
Прочие
356348,4
9
Прочие
356348,4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
59332,4
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
59332,4
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
293677,0
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
293677,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

440,0
3
Северный ауылдық округінің әкімінің аппараты
74,0
Барлығы
1155,0
Зырян
ауданының мәслихатының
2017 жылғы 13 қазандағы
№ 22/2-VI шешіміне
10- қосымша
Зырян
ауданының мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11/2-VI шешіміне
14- қосымша
2017 жылға елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға шығыстар
№ р/с
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Зырян қаласының әкімінің аппараты
4000,0
Барлығы
4000,0
Зырян
ауданының мәслихатының
2017 жылғы 13 қазандағы
№ 22/2-VI шешіміне
11- қосымша
Зырян
ауданының мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11/2-VI шешіміне
15- қосымша
2017 жылға елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге шығыстар
№ р/с
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Зырян қаласының әкімінің аппараты
1249,0
Барлығы
1249,0
Зырян
ауданының мәслихатының
2017 жылғы 05 маусымдағы
№ 18/2-VI шешіміне
12- қосымша
Зырян
ауданының мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11/2-VI шешіміне
16- қосымша
2017 жылға елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға шығыстар
№ р/с
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Зырян қаласының әкімінің аппараты
768,0
Барлығы
768,0
Зырян
ауданының мәслихатының
2017 жылғы 13 маусымдағы
№ 22/2-VI шешіміне
13- қосымша
Зырян
ауданының мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11/2-VI шешіміне
17- қосымша
2017 жылға елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге шығыстар
№ р/с
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Зырян қаласының әкімінің аппараты

440,0
3
Аппарат акима Северного сельского округа
74,0
Итого
1155,0
Приложение 10
к решению маслихата
Зыряновского района
от 13 октября 2017 года
№ 22/2-VI
Приложение 14
к решению маслихата
Зыряновского района
от 23 декабря 2016 года
№ 11/2-VI
Расходы на освещение улиц в населенных пунктах на 2017 год
№ п/п
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Аппарат акима города Зыряновск
4000,0
Итого
4000,0
Приложение 11
к решению маслихата
Зыряновского района
от 13 октября 2017 года
№ 22/2-VI
Приложение 15
к решению маслихата
Зыряновского района
от 23 декабря 2016 года
№ 11/2-VI
Расходы на обеспечение санитарии населенных пунктов на 2017 год
№ п/п
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Аппарат акима города Зыряновск
1249,0
Итого
1249,0
Приложение 12
к решению маслихата
Зыряновского района
от 13 октября 2017 года
№ 22/2-VI
Приложение 16
к решению маслихата
Зыряновского района
от 23 декабря 2016 года
№ 11/2-VI
Расходы на благоустройство и озеленение населенных пунктов на 2017 год
№ п/п
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Аппарат акима города Зыряновск
768,0
Итого
768,0
Приложение 13
к решению маслихата
Зыряновского района
от 13 октября 2017 года
№ 22/2-VI
Приложение 17
к решению маслихата
Зыряновского района
от 23 декабря 2016 года
№ 11/2-VI
Расходы на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог и улиц населенных пунктов на 2017 год
№ п/п
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Аппарат акима города Зыряновск