"2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 23/5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 желтоқсанда № 5326 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 ақпандағы № 45/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 26.02.2019 № 45/3-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 қарашадағы № 15/172 - VІ шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген № 5293 ) негізінде, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген № 4817, 2017 жылғы 24 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 3 "Пульс Зыряновска- Көктас таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1.2017-2019 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7445603,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2882041,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22499,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 37519,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4503544,6 мың теңге;
2) шығындар – 7577700,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 17359,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23825,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6466,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI "О бюджете Зыряновского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 30 ноября 2017 года № 23/5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 декабря 2017 года № 5326. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26 февраля 2019 года № 45/3-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26.02.2019 № 45/3-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 23 ноября 2017 года № 15/172-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5293 от 28 ноября 2017 года), маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI "О бюджете Зыряновского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4817, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 24 января 2017 года, от 19 января 2017 года в газете "Пульс Зыряновска - Көктас таңы", № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить бюджет Зыряновского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7445603,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2882041,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22499,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37519,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4503544,6 тысяч тенге;
2) затраты – 7577700,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17359,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23825,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6466,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -149456,2 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149456,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 5, 6, 8, 17 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н.ГорбачҰва
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Зырян ауданының
мәслихатының

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -149456,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149456,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6, 8, 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Н. ГорбачҰва
Секретарь маслихата
Зыряновского района Л. Гречушникова
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района

24239,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7049,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
98136,0
1
Ауыл шаруашылығы
76075,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
26338,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26338,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
49737,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20588,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
991,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1101,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
339,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
9089,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
17629,0
6
Жер қатынастары
17330,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17330,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16442,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
888,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
4731,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4731,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
4731,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17267,0
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17267,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17267,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17267,0
12
Көлiк және коммуникация
342420,4
1
Автомобиль көлiгi
342420,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
121774,4
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
63733,1
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
58041,3
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

24239,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7049,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
98136,0
1
Сельское хозяйство
76075,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
26338,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
26338,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
49737,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
20588,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
991,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1101,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
339,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
9089,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
17629,0
6
Земельные отношения
17330,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17330,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16442,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
888,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
4731,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4731,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4731,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17267,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17267,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17267,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17267,0
12
Транспорт и коммуникации
342420,4
1
Автомобильный транспорт
342420,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округах
121774,4
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
63733,1
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
58041,3
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)