Зырян ауданының мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 23/7-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 5340 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46- бабы 2- тармағының 4) тармақшасына сәйкес Зырян ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Зырян ауданының мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н.Горбачева
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Зырян ауданының
мәслихатының 2017 жылғы
30 қарашадағы № 23/7- VI
шешіміне қосымша
Күші жойылды деп танылған Зырян ауданының мәслихатының кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 30/4-V "Зырян ауданының мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 13/6-V "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3338 тіркелді, 2014 жылғы 29 мамырдағы "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" газеттерінде жарияланды);
2) Зырян ауданының мәслихатының 2015 жылғы 18 қарашадағы № 51/2-V "Зырян ауданының мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 13/6-V "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4251 тіркелді, 2015 жылғы 10 желтоқсанда "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" газеттерінде жарияланды);
3) Зырян ауданының мәслихатының 2016 жылғы 3 тамыздағы №7/4-VІ "Зырян ауданының мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 13/6-V "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4670 тіркелді, 2016 жылғы 15 қыркүйектегі "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" газеттерінде жарияланды).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Зыряновского района
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 30 ноября 2017 года № 23/7-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 декабря 2017 года № 5340
О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Зыряновского района
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Зыряновского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Горбачева
Секретарь маслихата
Зыряновского района Л. Гречушникова
Приложение
к решению маслихата
Зыряновского района
от 30 ноября 2017 года
№ 23/7-VI
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата Зыряновского района
1) решение маслихата Зыряновского района от 20 декабря 2012 года № 13/6–V "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 17 апреля 2014 года № 30/4-V "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3338, опубликовано в газетах "Пульс! Зыряновска", "Көктас таңы" от 29 мая 2014 год);
2) решение маслихата Зыряновского района от 20 декабря 2012 года № 13/6 - V "О внесении изменения в решение маслихата Зыряновского района от 18 ноября 2015 года №51/2-V "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4251, опубликовано в газетах "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" от 10 декабря 2015 год);
3) решение маслихата Зыряновского района от 20 декабря 2012 года № 13/6 – V "О внесении изменения в решение маслихата Зыряновского района от 3 августа 2016 года № 7/4–VІ "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4670, опубликовано в газетах "Пульс! Зыряновска", "Көктас таңы" от 15 сентября 2016 года).