"Аудандық коммуналдық мүлікті жекешелендіру туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 68 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 наурызда № 4898 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 01 наурыздағы Заңының 18-бабының 4) тармақшасына, 96-бабына сәйкес, Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес, аудандық коммуналдық мүлік жекешелендірілсін.
2. "Катонқарағай ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте осы қаулыны жүзеге асыру бойынша қажетті шараларды қабылдасын.
3. "Аудандық коммуналдық мүлікті жекешелендіру туралы" Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 11 қаулысы жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. А. Бексултановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауданы әкімі А. Нұрғожин
Катонқарағай ауданының
әкімдігінің 2017 жылғы
" 6 " ақпандағы № 68 қаулысына
қосымша
Жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық мүліктің тізбесі
Рет №
Мүліктің атауы
Мүліктің орналасқан жері
Мүліктің теңгерім ұстаушысы
1
2
3
4
1
Ақшарбақ ауылындағы мектептің бұрынғы ғимараты
Шығыс Қазақстан облысы, Катонқарағай ауданы, Ақшарбақ ауылы
"Ақсу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Өрел ауылындағы отбасылық дәрігерлік амбулаторияның бұрынғы ғимараты
Шығыс Қазақстан облысы, Катонқарағай ауданы, Өрел ауылы, Қабанбай батыр көшесі, № 16
"Өрел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
Гараж ғимараты
Шығыс Қазақстан облысы, Катонқарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы, Абылайхан көшесі, № 96 Б
"Үлкен Нарын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
УАЗ 31605 автокөлігі, мемлекеттік нөмірі F247PP, 2001 жылы шығарылған, шие түсті, шанақ № 10003281, қозғалтқыш № Н/У
Шығыс Қазақстан облысы, Катонқарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы, Тумашинов көшесі, № 4
"Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
5

"О приватизации районного коммунального имущества"
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 6 февраля 2017 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 марта 2017 года № 4898
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 18, статьей 96 Закона Республики Казахстан от 01 марта 2011 года "О государственном имуществе" акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Приватизировать районное коммунальное имущество, согласно приложению к настоящему постановлению.
2.Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Катон-Карагайского района" в установленном законодательством порядке принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
3.Отменить постановление Катон-Карагайского районного акимата "О приватизации районного коммунального имущества" от 9 января 2017 года № 11.
4.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бексултанова Е.А.
5.Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Нургожин
Приложение
к постановлению акимата
Катон-Карагайского района
от " 6 " февраля 2017 года
68
Перечень районного коммунального имущества, подлежащего приватизации
№ п/п
Наименование имущества
Местонахождение имущества
Балансодержатель имущества
1
2
3
4
1
Бывшее здание школы в селе Акшарбак
Восточно-Казахстанская область, Катон-Карагайский район, село Акшарбак
Коммунальное государственное учреждение
"Аксуская средняя школа"
2
Бывшее здание семейной врачебной амбулатории в селе Урыль
Восточно-Казахстанская область, Катон-Карагайский район, село Урыль, улица Кабанбай батыра, № 16
Государственное учреждение "Аппарат акима Урыльского сельского округа"
3
Здание гаража
Восточно-Казахстанская область, Катон-Карагайский район, село Улкен Нарын, улица Абылайхана, № 96 Б
Государственное учреждение "Аппарат акима Улкен Нарынского сельского округа"
4
Автомобиль УАЗ 31605, государственный номер F247PP, 2001 года выпуска, цвет вишневый, кузов № 10003281, двигатель № Н\У.
Восточно-Казахстанская область, Катон-Карагайский район, село Улкен Нарын, улица Тумашинова, № 4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Катон-Карагайский центр культуры и досуга населения"
5

ГАЗ 32213224 автокөлігі, мемлекеттік нөмірі 326 AR16, 1999 жылы шығарылған, ақ түсті, шанақ № 322100Х0142313, қозғалтқыш № Н/У
Шығыс Қазақстан облысы, Катонқарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы, Тумашинов көшесі, № 4
"Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

Автомобиль ГАЗ 32213224, государственный номер 326 AR16, 1999 года выпуска, цвет белый, кузов № 322100Х0142313, двигатель № Н\У.
Восточно-Казахстанская область, Катон-Карагайский район, село Улкен Нарын, улица Тумашинова, № 4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Катон-Карагайский центр культуры и досуга населения"