"2017-2019 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 7/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы № 11/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 маусымда № 5087 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 11/119-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5053 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 7/3-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4813 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 24 қаңтарда, "Рауан-Заря" газетінің 2017 жылғы 21 қаңтардағы № 3, 2017 жылғы 28 қаңтардағы № 4, 2017 жылғы 4 ақпандағы № 5, 2017 жылғы 11 ақпандағы № 6 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"кірістер - 4949368,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 598300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14717,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 17000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 4319351,2 мың теңге;";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар - 5013396 мың теңге;";
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру - 22193 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 34691 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 12498 мың теңге;";
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профицит) - - 86220,2 мың теңге;";
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 86220,2 мың теңге;";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 7/3-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 2 июня 2017 года № 11/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 июня 2017 года № 5087. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 30 мая 2017 года № 11/119-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно - Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5053), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Курчумского района на 2017-2019 годы" от 20 декабря 2016 года № 7/3-VI (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4813, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 24 января 2017 года, в газете "Рауан-Заря" № 3 от 21 января 2017 года, № 4 от 28 января 2017 года, № 5 от 4 февраля 2017 года, № 6 от 11 февраля 2017 года):
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"доходы - 4949368,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 598300 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 14717,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 17000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4319351,2 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"затраты - 5013396 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в новой редакции:
"чистое бюджетное кредитование - 22193 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 34691 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 12498 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"дефицит (профицит) бюджета - - 86220,2 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 86220,2 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3344
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
26153
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
26064
2
Әлеуметтiк көмек
278094
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
278094
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
95655
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
10665
Қоғамдық жұмыстар
40209
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
27071
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
17710
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32400
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
15000
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
125
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1705
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35547
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
68375
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9201
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
20086
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
10750
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
10750
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1814
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
8936
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
580938
1
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1200
495
Құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1200
011
Жекелеген санаттағы азаматтарды тұрғын үймен қамтамасыз ету
1200
2
Коммуналдық шаруашылық
565221
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
565221
014
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
565221
3
Елді мекендерді абаттандыру
14517
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

3344
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
26153
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
26064
2
Социальная помощь
278094
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
278094
004
Программа занятости
95655
За счет трансфертов из республиканского бюджета
10665
Общественные работы
40209
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
27071
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
17710
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32400
007
Оказание жилищной помощи
15000
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
125
009
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1705
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35547
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
68375
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9201
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
20086
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
10750
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
10750
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1814
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
8936
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
580938
1
Жилищное хозяйство
1200
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1200
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1200
2
Коммунальное хозяйство
565221
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
565221
014
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
565221
3
Благоустройство населенных пунктов
14517
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)