Көкпекті ауданының Бастаушы селолық округінің Бастаушы ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 25 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 наурызда № 4900 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 мамырдағы № 165 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 15.05.2020 № 165 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10 бабы 2-тармағының 9) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1 тармағының 18) тармақшасына сәйкес және Көкпекті аудандық аумақтық бас мемлекеттік ветеринариялық инспекторының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 304 ұсынысы негізінде, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданының Бастаушы селолық округінің Бастаушы ауылында ұсақ мүйізді малдардың арасында бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Марат Капарович Темиржановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Сагандыков

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Бастаушы Бастаушинского сельского округа, Кокпектинского района
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 6 февраля 2017 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 марта 2017 года № 4900. Утратило силу постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 15 мая 2020 года № 165
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 15.05.2020 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Кокпектинского района от 12 декабря 2016 года № 304 акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи со вспышкой заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота в селе Бастаушы Бастаушинского сельского округа, Кокпектинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Темиржанова Марат Капаровича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Сагандыков