№ 4 Аухадиев сайлау округі бойынша депутатқа үміткерлері үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 46 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 наурызда № 4901 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 18 мамырдағы № 131 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 18.05.2017 № 131 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес Көкпектi ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес № 4 Аухадиев сайлау округі бойынша депутатқа үміткерлері үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.А. Кемербаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Е. Калдыбаев
КЕЛІСІЛГЕН:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы Б. Оразгалиева
2017 жыл "22" 02
Көкпекті ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 22. 02
46 қаулысына қосымша
№ 4 Аухадиев сайлау округі бойынша депутатқа үміткерлері үшін баспа үгіт материалдарын орналастыруға арналған орындар
р/с
Мекен жайының атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1.
Ұзынбұлақ ауылы
Ұзынбұлақ ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны селолық клуб ғимаратының жанында.
2.
Шәріптоғай ауылы
Шәріптоғай ауылының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны медициналық пункт ғимаратының жанында.
3.
Толағай ауылы
Толағай ауылының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны медициналық пункт ғимаратының жанында.
4.
Преображенка ауылы
Преображенка ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны мәдениет үйі ғимаратының жанында.
5.
Черноярка ауылы
Черноярка ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны селолық клуб ғимаратының жанында.
6.
Үкіліқыз ауылы
Үкіліқыз ауылының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны медициналық пункт ғимаратының жанында.
7.
Малая-Буконь ауылы
Малая-Буконь ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны селолық клуб ғимаратының жанында.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты по Аухадиевскому избирательному округу № 4
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 22 февраля 2017 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 марта 2017 года № 4901. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 18 мая 2017 года № 131
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 18.05.2017 № 131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты по Аухадиевскому избирательному округу № 4 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кемербаеву Р.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Е. Калдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель районной
территориальной
избирательной комиссии Б. Оразгалиева
"22" февраля 2017 год
Приложение к постановлению
акимата Кокпектинского района
от 22.02 2017 года № 46
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты по Аухадиевскому избирательному округу № 4
п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
СелоУзынбулак
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Узынбулак.
2.
Село Шариптогай
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Кокпектинская центральная районная больница" медицинский пункт села Шариптогай.
3.
Село Толагай
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Кокпектинская центральная районная больница" медицинский пункт села Толагай.
4.
Село Преображенка
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" дома культуры села Преображенка.
5.
Село Черноярка
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Черноярка.
6.
Село Укиликыз
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Кокпектинская центральная районная больница" медицинский пункт села Укиликыз.
7.
Село Малая-Буконь
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Малая - Буконь.