2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 9 наурыздағы № 62 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 наурызда № 4914 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қарашадағы № 382 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 27.11.2017 № 382 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармақшасы сәйкес Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін осы қаулының қосымшасына сай бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е. Калдыбаевқа жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 9 марта 2017 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 марта 2017 года № 4914. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 27 ноября 2017 года № 382
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 27.11.2017 № 382 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кокпектинского района Калдыбаева Е.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Е. Калдыбаев
Көкпекті ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "09" _03_
62 қаулысына қосымша
2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Бір айда біртәрбиеленушіге жанбасына шыққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге
Тәрбиеленушілер саны, адам
Бір айда ата-ананың ақы төлемінің мөлшері, (теңге)
Бір айда ата-ананың ақы төлеу мөлшері, теңге
балабақшалар, бөбекжайлар
шағын орталықтар
балабақшалар, бөбекжайлар
шағын орталықтар
балабақшалар, бөбекжайлар
шағын орталықтар
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
республикалық бюджет
жергілікті бюджет

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Е. Калдыбаев
Приложение
к постановлению акимата
Кокпектинского района
"09" _03_ 2017 года
62
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Количество воспитанников, человек
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Детские сады, ясли
Мини-центры
Детские сады, ясли
Мини-центры
Детские сады, ясли
Мини-центры
республиканский бюджет
местный бюджет
республиканский бюджет
местный бюджет