"2017-2019 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы № 13-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 маусымда № 5085 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95- ІV "Бюджет кодексінің" 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 11/119-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5053 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4806 нөмірімен тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 616 267,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 800 200,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 230,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 743,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 806 094,8 мың теңге;
2) шығындар – 8 686 382,0 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 52 048,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 64 666,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 618,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 52 048,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 048,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 64 666,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 618,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 70 114,2 мың теңге."
9 тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен мынадай мөлшерде – 1 327 892,8 мың теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 10-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2017 - 2019 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 июня 2017 года № 13-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 июня 2017 года № 5085
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан № 95- ІV от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 30 мая 2017 года № 11/119-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5053) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Тарбагатайского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 10-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4806) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 616 267,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 800 200,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 230,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7 743,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 806 094,8 тысяч тенге;
2) затраты – 8 686 382,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 048,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 64 666,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 618,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 52 048,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 048,0 тысяч тенге;
поступление займов – 64 666,0 тысяч тенге;
погашение займов – 12 618,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 70 114,2 тысяч тенге.
в пункте 9:
абзац первый изложить в новой редакции:
"Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 1 327 892,8 тысяч тенге.";

83,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 496,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
192,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
61 624,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
615 567,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
182 051,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
178 944,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12 710,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
110 700,0
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
55 534,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 107,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 107,0
2
Әлеуметтiк көмек
400 449,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
400 449,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
135 605,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 020,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 355,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56 120,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 465,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
113 743,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
29 735,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 160,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21 610,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 636,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
33 067,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33 067,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 930,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

83,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 496,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
192,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
61 624,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
615 567,0
1
Социальное обеспечение
182 051,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
178 944,0
005
Государственная адресная социальная помощь
12 710,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
110 700,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
55 534,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 107,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 107,0
2
Социальная помощь
400 449,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
400 449,0
002
Программа занятости
135 605,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 020,0
006
Оказание жилищной помощи
2 355,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56 120,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 465,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
113 743,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
29 735,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 160,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
21 610,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 636,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
33 067,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33 067,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 930,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат