2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 5357 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 24.12.2018 № 32-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 16/176-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5341 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 886 240,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 723 640,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 763,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 387,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 126 450,1 мың теңге;
2) шығындар – 9 900 591,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84 080,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –101 010,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 930,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – - 98 431,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98 431,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 101 010,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 930,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 14 351,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 31-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 16/176-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5341 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес аудан бюджеті үшін 2018 жылға арналған әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.

О бюджете Тарбагатайского района на 2018 – 2020 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 декабря 2017 года № 5357. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 32-2
Сноска. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2018 № 32-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 16/176-VI от 13 декабря 2017 года "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за номером 5341) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 886 240,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –723 640,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –26 763,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 387,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 126 450,1 тенге;
2) затраты – 9 900 591,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84 080,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 101 010,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 930,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 98 431,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98 431,1 тысяч тенге.
поступление займов – 101 010,0 тысяч тенге;
погашение займов – 16 930,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 351,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2018 № 31-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Принять к исполнению на 2018 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов установленного решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5341).

3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 5 170 187,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. 2018 жылға ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві – 10 000,0 мың теңге болып бекітілсін.
5. Аудандық бюджеттен аудан ауылдық округ бюджеттеріне берілетін 2018 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 123 937,0 мың теңге, соның ішінде:
Ақсуат ауылдық округіне           12 512,0 мың теңге;
Ақжар ауылдық округіне            18 281,0 мың теңге;
Көкжыра ауылдық округіне       18 080,0 мың теңге;
Қабанбай ауылдық округіне       13 050,0 мың теңге;
Құмкөл ауылдық округіне          18 455,0 мың теңге;
Қызыл кесік ауылдық округіне   16 556,0 мың теңге;
Ойшілік ауылдық округіне          13 364,0 мың теңге;
Тұғыл ауылдық округіне            13 639,0 мың теңге сомасында белгіленсін.
6. 2018 жылға арналған ауылдық округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 - ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2018 жылға арналған аудан бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 - ші қосымшаға сәйкес белгіленсін.
8. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген даму бюджеті бағдарламаларының тізбесі 6-шы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2018 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен мынадай мөлшерде – 1 307 544,1 мың теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 31-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2018 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен – 2 648 719,0 мың теңге көлемінде нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 31-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 101 010,0 мың теңге сомасында кредит көзделгені ескерілсін.

3. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 5 170 187,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 10 000,0 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 123 937,0 тысяч тенге, в том числе:
Аксуатскому сельскому округу 12 512,0 тысяч теңге;
Акжарскому сельскому округу 18 281,0 тысяч теңге;
Кокжыринскому сельскому округу 18 080,0 тысяч теңге;
Кабанбайскому сельскому округу 13 050,0 тысяч теңге;
Кумкольскому сельскому округу 18 455,0 тысяч теңге;
Кызыл-кесикскому сельскому округу 16 556,0 тысяч теңге;
Ойшиликскому сельскому округу 13 364,0 тысяч теңге;
Тугылскому сельскому округу 13 639,0 тысяч теңге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ, аппарата акимов сельских округов на 2018 год, согласно приложению 4.
7. Установить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 5.
8. Утвердить перечень бюджетных программ развития, выделенных из бюджета на развитие и направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) районного бюджета на 2018 год согласно приложению 6.
9. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 1 307 544,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2018 № 31-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме – 2 648 719,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2018 № 31-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрен кредит из республиканского бюджета в сумме – 101 010,0 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов.

11-1. 14 351,1 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 9 – қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 11-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 13.03.2018 № 22-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Байдиндаев
Тарбағатай аудандық мәслихатының хатшысы С. Жақаев
Тарбағатай аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 20-2 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті

11-1. Используемые остатки бюджетных средств 14 351,1 тысяч тенге распределить согласно приложению 9 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.03.2018 № 22-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Т. Байдиндаев
Секретарь Тарбагатайского районного маслихата С. Жакаев
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного
маслихата
от 22 декабря 2017 года № 20-2
Бюджет Тарбагатайского района на 2018 год

36 413,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
3 160,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41 106,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
36 148,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36 148,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 476,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 214,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6 338,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 120,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 593 793,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
37 000,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
37 000,0
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
37 000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
2 515 793,7
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 515 793,7
018
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2 515 793,7
3
Елді-мекендерді көркейту
41 000,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 000,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1 000,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
40 000,0
023
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
40 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
403 795,3
1
Мәдениет саласындағы қызмет
243 643,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
800,0
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
800,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
163 799,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
163 799,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

36 413,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 160,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41 106,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
36 148,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 148,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 476,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 214,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
6 338,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 120,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 593 793,7
1
Жилищное хозяйство
37 000,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
37 000,0
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
37 000,0
2
Коммунальное хозяйство
2 515 793,7
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 515 793,7
018
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 515 793,7
3
Благоустройство населенных пунктов
41 000,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 000,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 000,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
40 000,0
023
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
40 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
403 795,3
1
Деятельность в области культуры
243 643,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
800,0
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
800,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
163 799,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
163 799,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)

6 092 421,2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
425 596,0
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
310 073,3
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
26 934,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26 934,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
137 924,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
137 924,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
145 214,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
145 214,6
2
Қаржылық қызмет
21 384,9
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
21 384,9
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 384,9
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
94 137,9
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
30 168,7
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 168,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33 500,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 500,8
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
30 468,4
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 468,4
02
Қорғаныс
28 873,0
1
Әскери мұқтаждар
11 948,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11 948,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
11 948,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
16 925,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16 925,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7 210,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

6 092 421,2
01
Государственные услуги общего характера
425 596,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
310 073,3
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
26 934,5
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района
26 934,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
137 924,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района
137 924,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
145 214,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
145 214,6
2
Финансовая деятельность
21 384,9
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
21 384,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
21 384,9
9
Прочие государственные услуги общего характера
94 137,9
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
30 168,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
30 168,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 500,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района
33 500,8
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
0,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30 468,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
30 468,4
02
Оборона
28 873,0
1
Военные нужды
11 948,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11 948,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11 948,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
16 925,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16 925,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района
7 210,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

17 500,6
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
203,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
13 155,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
448 661,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
151 828,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
148 532,4
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
148 532,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 296,2
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 296,2
2
Әлеуметтiк көмек
265 637,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
265 637,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
22 522,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31 848,2
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 498,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 293,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 736,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
125 240,3
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
37 869,9
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 352,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24 275,5
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31 194,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 194,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 724,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 470,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
0,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 713,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 713,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

17 500,6
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
203,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13 155,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
448 661,0
1
Социальное обеспечение
151 828,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
148 532,4
005
Государственная адресная социальная помощь
148 532,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 296,2
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 296,2
2
Социальная помощь
265 637,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
265 637,7
002
Программа занятости
22 522,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31 848,2
006
Оказание жилищной помощи
2 498,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 293,1
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 736,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
125 240,3
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
37 869,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 352,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24 275,5
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31 194,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 194,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26 724,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 470,6
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
0,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 713,2
1
Жилищное хозяйство
3 713,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
79 044,3
056
Мәдениет объектілерін дамыту
79 044,3
Тарбағатай аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 20-2 шешіміне 7 қосымша
Облыстық бюджеттерден берілген нысаналы трансферттер
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 31-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Шығындар атауы
Облыстық бюджеттерден берілген нысаналы трансферттер

483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
79 044,3
056
Развитие объектов культуры
79 044,3
Приложение 7 к решению
Тарбагатайского районного
маслихата
от 22 декабря 2017 года № 20-2
Целевые трансферты из областного бюджета
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2018 № 31-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование расходов
Целевые трансферты из областного бюджета