Ұлан ауданы Қасым Қайсенов кентінің және Мамай батыр ауылының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 91 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 мамырда № 4999 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 11 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан ауданы Қасым Қайсенов кентінде және Мамай батыр ауылында бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Бережной
Аудандық
мәслихаттың хатшысы О. Сыдыков
Ұлан аудандық мәслихатының
2017 жылғы 30 наурыздағы
№ 91 шешіміне 1 қосымша
Қасым Қайсенов кентінде бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi
№ аймақ
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi
Шекара аймағы
I
1,4
Қаланың орталық бөлігі
II
1,3
Қасым Қайсенов кентінің орталық бөлігінен солтүстіктен-батысқа қарай орналасқан 2-ші кезектегі құрылыс территориясы
III
1,2
Оңтүстік-шығыс бөлігі
IV
0,8
Оңтүстік-батыс өндірістік бөлігі
V
1,1
4- ші кезектегі құрылыс территориясы
IV
1,0
4- ші кезектегі құрылыс территориясы
Ұлан аудандық мәслихатының
2017 жылғы 30 наурыздағы
№ 91 шешіміне 2 қосымша
Мамай батыр ауылында бағалау аймақтарыны шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi
№ аймақ
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi
Шекара аймағы
1
2
3
I
1,2
Мамай батыр ауылының орталық бөлігі, яғни Горная көшесінің оңтүстік бөлігі мен Панфилова көшесінің солтүстік бөлігі және Ленин көшесінің шығыс бөлігінен Юбилейный көшесінің батыс бөлігі.
II
1,0
Мамай батыр ауылының екі аумағы кірді олар: Юбилейный көшесінің батыс және Ленин көшесінің шығыс бөлігінен Аблакетка өзені жағалауының шеткі құрылысына дейін.
III
0,9
Мамай батыр ауылының төрт аумағын қамтиды: олар Панфилов көшесінің солтүстік-шығыс бөлігі, Королева көшесі, Селезневка көшесі, ауылдың оңтүстік бөлігі: Горная көшесі, Заимка көшесі және Аблакетка өзенінің оң жақ және сол жақ қоныстық аумағы.
IV
0,8
Мамай батыр ауылының өндірістік обьектілері орналасқан жер аумағын құрайды.
VIII
0,5
Мамай батыр ауылының солтүстігінен оңтүстігіне дейін орналасқан басты құрылыстар, ауыл шаруашылық мақсатында пайдалануға берілген жерлер; пайлануға берілмеген жер қоры, қала құрылысының қызметі үшін және де тағы басқа жерлер.

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Касыма Кайсенова и села Мамай батыр Уланского района
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2017 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 03 мая 2017 года № 4999
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в поселке Касыма Кайсенова и в селе Мамай батыр Уланского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Бережной
Секретарь
районного маслихата О. Сыдыков
Приложение 1 к решению
Уланского районного
маслихата № 91
от 30 марта 2017 года
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в поселке Касыма Кайсенова
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки
Границы зон
I
1,4
центральная часть города
II
1,3
территория 2-я очередь строительства, расположенная на северо-западе от центральной части поселка Касым Кайсенов
III
1,2
юго-восточная часть
IV
0,8
юго-западная часть промышленная
V
1,1
территория 4-я очередь строительства
IV
1,0
территория 4-я очередь строительства
Приложение 2 к решению
Уланского районного
маслихата № 91
от 30 марта 2017 года
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в селе Мамай батыр
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки
Границы зон
1
2
3
I
1,2
относится центральная часть села Мамай батыр, которая расположена к югу от улицы Горная до улицы Панфилова с северной стороны, и от улицы Ленина с восточной стороны до улицы Юбилейная с западной
II
1,0
вошли два района села Мамай батыр: западнее от улицы Юбилейная и вторая часть восточнее улицы Ленина, до береговых строений вдоль реки Аблакетка
III
0,9
состоит из четырех частей села Мамай батыр: это окраина села в северо-восточной части улицы Панфилова, улицы Королева, улицы Селезневка, в южной части села – улицы Горная, улицы Заимка, и селитебная территория по правому и левому берегу реки Аблакетка
IV
0,8.
состоит из земельных массивов занятых промышленными объектами на территории села Мамай батыр
VIII
0,5
территория села Мамай батыр, расположенная к северу и к югу от основной застройки, представленная землями сельскохозяйственного использования; резервными и иными, не вовлеченными в градостроительную деятельность