2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 9 маусымдағы № 250 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 шілдеде № 5126 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 9 июня 2017 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 июля 2017 года № 5126. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сай бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. Мамырбаеваға жүктелсін.

В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мамырбаеву Р.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан ауданының әкімі Д. Батырбаев
Ұлан ауданы әкімдігінің
2017 жылғы " 9 " маусым
№ 250 қаулысына қосымша
2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Бір айда бір тәрбиеленушіге жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге Тәрбиеленушілер саны, адам Бір айда бір тәрбиеленушіге орташа шығындар мөлшері, теңге Бір айда ата-ананың ақы төлеу мөлшері, теңге
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын-орталықтар
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уланского района Д. Батырбаев
Приложение
к постановлению акимата
Уланского района
" 9 " июня 2017 г. № 250
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Количество воспитанников, человек
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Детские сады, ясли
Мини-центры
республиканский бюджет
местный бюджет
республиканский бюджет
местный бюджет
Детские сады, ясли
Мини-центры
Детские сады, ясли
Мини-центры