"Қабанбай ауылдық округіндегі Кесік учаскесіндегі "Қайырғазы", "Бауыржан", "Толқын", "Жаңа ғасыр" шаруа қожалықтарына, Үштөбе учаскесіндегі "Айдын" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Қабанбай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қабанбай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 42 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 қазанда № 5224 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қабанбай ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
"Қабанбай ауылдық округіндегі Кесік учаскесіндегі "Қайырғазы", "Бауыржан", "Толқын", "Жаңа ғасыр" шаруа қожалықтарына, Үштөбе учаскесіндегі "Айдын" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Қабанбай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 27 ақпандағы № 4889 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қабанбай ауылдық округінің әкімі Қ. Нұрымбаев

О признании утратившим силу решения акима Кабанбайского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий в крестьянских хозяйствах "Кайыргазы", "Бауыржан", "Толкын", "Жана гасыр" на участке Кесик,в крестьянском хозяйстве "Айдын" на участке Уштобе в Кабанбайском сельском округе" № 4 от 31 января 2017 года
Решение акима Кабанбайского селького округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 11 сентября 2017 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 октября 2017 года № 5224
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Кабанбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу:
Решение акима Кабанбайского сельского округа от 31 января 2017 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий в крестьянских хозяйствах "Кайыргазы", "Бауыржан", "Толкын", "Жана гасыр" на участке Кесик, в крестьянском хозяйстве "Айдын" на участке Уштобе в Кабанбайском сельском округе (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4889 от 27 февраля 2017 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кабанбайского сельского округа К. Нурумбаев