Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 98 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 мамырда № 5019 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 маусымдағы № 160 қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 14 апреля 2017 года № 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 мая 2017 года № 5019. Утратило силу – постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 июня 2017 года № 160

Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 29.06.2017 № 160 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 7), 8), 9) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығымен бекітілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 13898 нөмірімен тіркелген) ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу – постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 29.06.2017 № 160 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13898), акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ұйымдастыру-құқықтық нысанға және меншіктік нысанына қатыссыз ұйымдарда жұмысшылардың тізімдік санының бір пайызы мөлшерінде ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере одного процента от списочной численности работников в организациях независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложения 1 к настоящему постановлению.

2. Ұйымдастыру-құқықтық нысанға және меншіктік нысанына қатыссыз ұйымдарда жұмысшылардың тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шемонаиха ауданы әкімінің орынбасары В.В.Лисинаға жүктелсін.

2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации в размере трех процентов от списочной численности работников в организациях независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложения 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шемонаихинского района Лисину В.В.

4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі А. Тоқтаров
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "14" сәуір
98 қаулысына
1 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастарға арналған квота мөлшері
Р/с №
Кәсіпорын, ұйым, мекеме атауы
Жұмысшылардың тізімдік саны
Бекітілген квота мөлшері (%)
1

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района А. Токтаров
Приложение 1
к постановлению акимата
Шемонаихинского района
от "14" апреля 2017 года
98
Размеры квоты для молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование предприятия, организации, учреждения
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
1