"2017-2019 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 қазандағы № 17/6-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 5251 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 09 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 14/155-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5230 тіркелген) Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4818 нөмірімен тіркелген, "Мой город Шемонаиха" газетінің 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 3 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 5 057 298 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 502 247 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 065 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 99 369 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 446 617 мың теңге;
2) шығындар – 5 221 217,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 2170,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 807,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 636,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 166 089,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 166 089,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 6 807 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 636,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2017-2019 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2017 года № 17/6-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 октября 2017 года № 5251. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно- Казахстанского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 14/155-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 декабря 2016 года № 8/75-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5230) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонахинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4818, опубликовано в газете "Мой город Шемонаиха" от 19 января 2017 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 057 298 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 502 247 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 065 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 99 369 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 446 617 тысяч тенге;
2) затраты – 5 221 217,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2170,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 807,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 636,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 166 089,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 166 089,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 6 807 тысяч тенге;
погашение займов – 4 636,9 тысяч тенге;

пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 163 919,6 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 11 357 мың теңге сомасында бекітілсін.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке арналған нысаналы ағымдағы трансферттер 24 800 мың теңге сомасында көзделсін.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 224 630 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 177 007 мың теңге сомасында дамуға ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 56 101 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.";
12-тармақта:
1), 2) және 3)-тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) 5-қосымшаға сәйкес қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 190 565 мың теңге сомасында;";
"2) 6-қосымшаға сәйкес жергілікті өзін-өзі баскару оргардарына берілетін трансферттерге 163 240 мың теңге сомасында;";
"3) 7-қосымшаға сәйкес мемлекеттік органның күрделі шығыстарына 14 172 мың теңге сомасында.";
аталған шешімнің 1, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Лонский
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств –163 919,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 11 357 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 24 800 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 224 630 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 177 007 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 56 101 тысяч тенге.";
в пункте 12:
подпункты 1), 2) и 3) изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 190 565 тысяч тенге, согласно приложению 5;";
"2) на трансферты органам местного самоуправления в сумме 163 240 тысяч тенге, согласно приложению 6;";
"3) на капитальные расходы государственного органа в сумме 14 172 тысяч тенге, согласно приложению 7.";
приложения 1, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии В. Лонский
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата