Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 63 "Батыс Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 74 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 сәуірде № 4763 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 63 "Батыс Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3852 тіркелген, 2015 жылғы 4 сәуірдегі "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М.М.Сатқанов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары И.В.Стексовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Облыс әкімі А. Көлгінов

О признании утратившим силу постановления акимата Западно-Казахстанской области от 3 марта 2015 года № 63 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 17 марта 2017 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 апреля 2017 года № 4763
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 марта 2015 года № 63 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3852, опубликованное 4 апреля 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье").
2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области" (Сатканов М.М.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Стексова И.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области А. Кульгинов