Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 тамыздағы № 256 "Субсидияланатын тұқымдарды сатып алу (пайдалану) нормалары мен шекті бағаларды бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 16 маусымдағы № 175 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 маусымда № 4847 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 тамыздағы №256 "Субсидияланатын тұқымдарды сатып алу (пайдалану) нормалары мен шекті бағаларды бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4553 тіркелген, 2016 жылғы 21 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (С.Б.Нұрмағанбетов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары А.К.Өтеғұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Көлгінов

О признании утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 августа 2016 года № 256 "Об утверждении норм и предельных цен приобретения (использования) субсидируемых семян"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 июня 2017 года № 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 июня 2017 года № 4847
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 августа 2016 года № 256 "Об утверждении норм и предельных цен приобретения (использования) субсидируемых семян" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4553, опубликованное 21 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (Нурмаганбетов С.Б.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Западно-Казахстанской области Утегулова А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области А.Кульгинов