Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 13-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қыркүйекте № 4905 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 16-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 16.03.2018 № 16-13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №8-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4628 тіркелген, 2016 жылғы 27 желтоқсандағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 122 635 222 мың теңге:
салықтық түсімдер – 37 195 600 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 782 669 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83 652 953 мың теңге;
2) шығындар – 129 416 678 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 339 357 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9 603 267 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 263 910 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 472 518 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 500 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 27 482 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 593 331 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 593 331 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8 835 147 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 006 756 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 764 940 мың теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2017 жылдың кірістерін бөлу нормативі төмендегі кіші сыныптар кірістері бойынша белгіленсін:
1) жеке табыс салығы аудандық (қалалық) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:

О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2017 года № 13-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 сентября 2017 года № 4905. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 16-13
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 16.03.2018 № 16-13 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4628, опубликованное 27 декабря 2016 года в газете "Приуралье") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 122 635 222 тысячи тенге:
налоговые поступления – 37 195 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 782 669 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 000 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 83 652 953 тысячи тенге;
2) затраты – 129 416 678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 339 357 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 9 603 267 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 263 910 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 472 518 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 500 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 27 482 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 593 331 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 593 331 тысяча тенге:
поступление займов – 8 835 147 тысяч тенге;
погашение займов – 4 006 756 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 764 940 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Установить на 2017 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местных бюджетов, по следующим подклассам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог, зачисляется в районные (городские) бюджеты, в следующих процентах:

Бөрлі – 21,7%; Орал қаласы – 65,5%; Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Зеленов, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%;
2) әлеуметтік салық аудандық (қалалық) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі – 20,3%; Орал қаласы – 67,3%; Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Зеленов, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%.";
4-5 -тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4-5. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 14 815 328 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
8 739 658 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
6 075 670 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аталған сомаларды аудандық (қалалық) бюджеттерге бөлу Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
4-6 -тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4-6. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте облыстың жергiлiктi атқарушы органның мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа жiберу үшiн шығаратын мемлекеттiк бағалы қағаздары шығарылымынан түсетін жалпы сомасы 3 453 707 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.";
8 -тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2017 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органдарының резерві 408 692 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Бурлинский – 21,7%; город Уральск – 65,5%; Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Зеленовский, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%;
2) социальный налог, зачисляется в районные (городские) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский – 20,3%; город Уральск – 67,3%; Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Зеленовский, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%.";
пункт 4-5 изложить в следующей редакции:
"4-5. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 14 815 328 тысяч тенге, в том числе:
8 739 658 тысяч тенге – целевые текущие трансферты;
6 075 670 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата Западно-Казахстанской области.";
пункт 4-6 изложить в следующей редакции:
"4-6. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрены поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местным исполнительным органом области для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ в общей сумме 3 453 707 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2017 год в размере 408 692 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

117 906
3
Мамандандырылған медициналық көмек
6 790 692
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 790 692
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 668 021
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
347 945
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
322 210
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
137 790
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
271 513
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
975 915
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 054 024
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
13 274
4
Емханалар
2 134 945
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 134 945
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 913 301
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
198 661
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
22 983
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1 435 153
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 435 153
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 403 147
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
32 006
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3 579 322
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 579 322
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 277
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
311 566
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
80 800
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

117 906
3
Специализированная медицинская помощь
6 790 692
253
Управление здравоохранения области
6 790 692
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 668 021
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
347 945
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
322 210
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
137 790
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
271 513
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
975 915
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 054 024
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
13 274
4
Поликлиники
2 134 945
253
Управление здравоохранения области
2 134 945
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 913 301
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
198 661
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
22 983
5
Другие виды медицинской помощи
1 435 153
253
Управление здравоохранения области
1 435 153
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
1 403 147
029
Областные базы спецмедснабжения
32 006
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3 579 322
253
Управление здравоохранения области
3 579 322
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
118 277
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
311 566
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
80 800
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

79 326
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
28 627
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 960 726
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 983 911
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 209 278
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 848 988
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
764 456
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
610 717
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
335 669
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
138 146
261
Облыстың білім басқармасы
360 290
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
300 543
037
Әлеуметтік сауықтандыру
59 747
2
Әлеуметтiк көмек
220 816
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
220 816
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
220 816
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 553 817
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 462 654
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 236
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 191
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6 849
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 220
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

79 326
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
28 627
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 960 726
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 983 911
1
Социальное обеспечение
2 209 278
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 848 988
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
764 456
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
610 717
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
335 669
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
138 146
261
Управление образования области
360 290
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
300 543
037
Социальная реабилитация
59 747
2
Социальная помощь
220 816
256
Управление координации занятости и социальных программ области
220 816
003
Социальная поддержка инвалидов
220 816
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 553 817
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 462 654
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
112 236
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
5 191
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 849
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 220
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

762 139
044
Жергiлiктi деңгейде көшi-қон iс-шараларын iске асыру
5 100
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
307 844
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 692
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
60 413
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 734
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
106 236
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
63 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 030
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 030
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
0
013
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 822
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 822
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
64 311
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 899
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 412
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 015 706
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 007 977
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 007 977
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 008 257
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 999 720
2
Коммуналдық шаруашылық
11 984 117
271
Облыстың құрылыс басқармасы

762 139
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 100
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
307 844
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 692
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
60 413
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
28 734
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
106 236
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
63 000
263
Управление внутренней политики области
25 030
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 030
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
0
013
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 822
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1 822
270
Управление по инспекции труда области
64 311
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
54 899
003
Капитальные расходы государственного органа
9 412
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 015 706
1
Жилищное хозяйство
5 007 977
271
Управление строительства области
5 007 977
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 008 257
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 999 720
2
Коммунальное хозяйство
11 984 117
271
Управление строительства области

48 407
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
16 358
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 417
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
71 480
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 494 753
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 420 611
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
129 174
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
17 265
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
339 160
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
57 208
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
994
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
12 500
719
Облыстың ветеринария басқармасы
259 898
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 551
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
83 947
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 400
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 000
2
Су шаруашылығы
26 584
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
26 584
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
19 420
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7 164
3
Орман шаруашылығы
519 533
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
519 533
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
514 734
006
Жануарлар дүниесін қорғау
4 799
5
Қоршаған ортаны қорғау

48 407
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
16 358
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 417
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
71 480
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 494 753
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 420 611
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
129 174
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
17 265
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
339 160
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
57 208
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
994
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
12 500
719
Управление ветеринарии области
259 898
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
73 551
003
Капитальные расходы государственного органа
83 947
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 400
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
100 000
2
Водное хозяйство
26 584
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
26 584
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
19 420
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
7 164
3
Лесное хозяйство
519 533
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
519 533
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
514 734
006
Охрана животного мира
4 799
5
Охрана окружающей среды