Орал қаласы бойынша 2017 жылға ішкі су көлігімен әлеуметтік мәні бар тасымалдауларды айқындау туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 24 ақпандағы № 518 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 наурызда № 4725 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 428 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 23.02.2018 № 428 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Ішкі су көлігі туралы" 2004 жылғы 6 шілдедегі, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Орал қаласы бойынша 2017 жылға әлеуметтік мәні бар халықтың тасымалдауларға сұранымын қанағаттандыратын, жолаушыларды тұрақты қатынаста ішкі су көлігімен тасымалдаулар айқындалсын.
2. Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі №1026 "Орал қаласы бойынша 2016 жылға ішкі су көлігімен әлеуметтік мәні тасымалдауларды айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4393 тіркелген, 2016 жылғы 19 мамырдағы "Жайық үні - Жизнь города" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Орал қаласының жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Қ.Мұхамбетқалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р.Закаринге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н.Төреғалиев
Орал қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 ақпандағы
№ 518 қаулысына
қосымша
Орал қаласы бойынша 2017 жылға әлеуметтік мәні бар халықтың тасымалдауларға
сұранымын қанағаттандыратын, жолаушыларды тұрақты қатынаста ішкі су көлігімен
тасымалдаулар
Тасымалдаулардың атауы
1
Орал қаласы - "Учужный затон" бау-бақша серіктестігі
2
Орал қаласы – "Барбастау" бау-бақша серіктестігі

Об определении социально-значимых перевозок на внутреннем водном транспорте по городу Уральск на 2017 год
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2017 года № 518. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 марта 2017 года № 4725. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 23 февраля 2018 года № 428
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 23.02.2018 № 428 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 6 июля 2004 года "О внутреннем водном транспорте", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить социально значимые перевозки пассажиров внутренним водным транспортом в регулярном сообщении, удовлетворяющие потребность населения в перевозках по городу Уральск на 2017 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Уральска от 15 апреля 2016 года №1026 "Об определении социально значимых перевозок на внутреннем водном транспорте по городу Уральск на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4393, опубликованное 18 мая 2016 года в газете "Пульс города").
3. Государственному учреждению "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Уральска" (К.Мухамбеткалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Р.Закарина.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Н.Турегалиев
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска
от 24 февраля 2017 года № 518
Социально значимые перевозки пассажиров внутренним водным транспортом
в регулярном сообщении, удовлетворяющие потребность населения в перевозках
по городу Уральск на 2017 год
Наименование перевозок
1
город Уральск - садоводческое товарищество "Учужный затон"
2
город Уральск - садоводческое товарищество "Барбастау"