Жаңақала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 9-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 наурызда № 4737 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 19-19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 15.03.2018 № 19-19 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4656 болып тіркелген, 2017 жылғы 25 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 938 575 мың теңге:
салықтық түсімдер – 612 257 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 480 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 560 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 324 278 мың теңге;
2) шығындар – 3 993 694 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 58 275 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 78 280 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 005 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 113 394 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 133 399 мың теңге:
қарыздар түсімі – 78 280 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20 005 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 марта 2017 года № 9-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 марта 2017 года № 4737. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 марта 2018 года № 19-19
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15.03.2018 № 19-19 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4656, опубликованное 25 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменения:
пункт 1 изложить в слeдующей редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 938 575 тысяч тенге:
налоговые поступления – 612 257 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 480 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 560 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 324 278 тысяч тенге;
2) затраты – 3 993 694 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 58 275 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 78 280 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 005 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 113 394 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 33 399 тысяч тенге:
поступление займов – 78 280 тысяч тенге;
погашение займов – 20 005 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75 124 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жаңақала аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

используемые остатки бюджетных средств – 75 124 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Успанова С.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.