Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 15-4 "Жаңақала ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 9-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 наурызда № 4751 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 наурыздағы № 44-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 03.03.2020 № 44-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы", 2001 жылғы 17 шілдедегі "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы №504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы №15-4 "Жаңақала ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3415 болып тіркелген, 2014 жылғы 3 ақпандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жаңақала ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасында:
9 – тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) қатерлі ісік ауруларына, туберкулезбен ауратындарға аурулығын дәлелдейтін анықтама негізінде, табысын есепке алмай 15 АЕК мөлшерінде;";
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"7) гемодиализдегі 1 топ мүгедектеріне, табыстарын есепке алмай 50 АЕК мөлшерінде;";
мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Жангалинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 15-4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жангалинского района"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 марта 2017 года № 9-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 марта 2017 года № 4751. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 3 марта 2020 года № 44-2
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 03.03.2020 № 44-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", от 17 июля 2001 года "О государственной адресной помощи" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года №504 "Об утверждении типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года №15-4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жангалинского района" (зарегистрированное в Реестре годударственной регистрации нормативных правовых актов за №3415, опубликованное 3 февраля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жангалинского района утвержденных указанным решением:
в пункте 9:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) онкологическим больным, больным туберкулезом, на основании справки подтверждающей заболевание, без учета доходов в размере 15 МРП;";
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) инвалидам первой группы, находящихся на гемодиализе, без учета доходов в размере 50 МРП;";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:

"8) мүгедектерге жеке оңалту бағдарламасына сәйкес санаториялық емделуге баратын жол шығындарын өтеу үшін, билеттердің құны мөлшерінде.";
Жаңақала ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасының 1-қосымшасындағы бесінші баған мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Қыркүйектің екінші жексенбісі – Отбасы күні бір реттік".
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрғасы Е.Ибрашев
Мәслихат хатшысы З.Сисенғали
"КЕЛІСІЛГЕН"
Батыс Қазақстан облысы
әкімінің орынбасары
_________________М.Тоқжанов
"17" наурыз 2017 жыл

"8) инвалидам, для возмещения расходов, связанных с их проездом на санаторное лечение, согласно индивидуальной программе реабилитации, в размере стоимости билетов.";
в приложении 1 к Правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жангалинского района пятую графу изложить в следующей редакции:
"5. Второе воскресенье сентября - День семьи единовременно".
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Успанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е.Ибрашев
Cекретарь маслихата З.Сисенғали
"СОГЛАСОВАН"
Заместитель акима
Западно-Казахстанской области
__________________М.Токжанов
"17" март 2017 год