Жаңақала ауданы Бірлік ауылдық округі Бірлік ауылының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2017 жылғы 23 қазандағы № 8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қазанда № 4943 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Бірлік ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Бірлік ауылдық округінің әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала ауданы Бірлік ауылдық округі Бірлік ауылының атаусыз көшелеріне мынадай атаулар берілсін:
№7 жобалық көшесі - "Астана" көшесі;
№8 жобалық көшесі - "Болашақ" көшесі;
№9 жобалық көшесі - "Құлагер" көшесі;
№10 жобалық көшесі - "Атақоныс" көшесі;
№11 жобалық көшесі - "Азаттық" көшесі.
2. Бірлік ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (А.Жақсыбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Рсепубликасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің
міндетін атқарушы
Е.Еслямгалиев

О присвоении наименования безымянным улицам села Бирлик Бирликского сельского округа Жангалинского района
Решение исполняющего обязанности акима Бирликского сельского округа Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 23 октября 2017 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 октября 2017 года № 4943
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Бирлик и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, исполняющий обязанности акима Бирликского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующее наименование безымянным улицам села Бирлик Бирликского сельского округа Жангалинского района:
№7 проектная улица - улица "Астана";
№8 проектная улица - улица "Болашақ";
№9 проектная улица - улица "Құлагер";
№10 проектная улица - улица "Атақоныс";
№11 проектная улица - улица "Азаттық".
2. Главному специалисту аппарата акима Бирликского сельского округа (А.Жақсыбаев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решения вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа
Е.Еслямгалиев