2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 18-8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда № 5019 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 30-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 20.03.2019 № 30-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 096 534 мың теңге:
салықтық түсімдер – 321 536 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 210 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 580 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 758 208 мың теңге;
2) шығындар – 4 134 031 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 491 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 65 292 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 801 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -78 988 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78 988 мың теңге:
қарыздар түсімі – 64 935 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 801 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 37 854 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 12.12.2018 № 26-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 қарашадағы "2018 – 2020 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылдың 6 желтоқсандағы № 15-2 "2018 – 2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4984 болып тіркелген) шешіміне сәйкес және осы шешімнің 4 – тармағына сәйкес қалыптастырылады.
3. Қазақстан Республикасының "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 6, 8, 12 баптары және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылдың 6 желтоқсандағы № 15-2 "2018 – 2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімнің 5, 6, 8 тармақтары қатерге және басшылыққа алынсын.

О районном бюджете на 2018 - 2020 годы
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 декабря 2017 года № 18-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2017 года № 5019. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 марта 2019 года № 30-6
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.03.2019 № 30-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018–2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 096 534 тысячи тенге:
налоговые поступления – 321 536 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 210 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 580 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 758 208 тысяч тенге;
2) затраты – 4 134 031 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 491 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 65 292 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 801 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -78 988 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78 988 тысяч тенге:
поступление займов – 64 935 тысяч тенге;
погашение займов – 23 801 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 37 854 тысячи тенге:
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.12.2018 № 26-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Поступления в районный бюджет на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О республиканском бюджете на 2018 – 2020 годы", решением Западно – Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2017 года № 15-2 "Об областном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4984) и согласно пункта 4 настоящего решения.
3. Принять к сведению и руководству статью 6, 8, 12 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018 – 2020 годы" и пункты 5, 6, 8 решения Западно – Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2017 года № 15-2 "Об областном бюджете на 2018 – 2020 годы":

1) 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 563 104 мың теңге көлемінде қарастырылсын:
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 787 мың теңге;
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 2 643 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту – 2 037 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне – 23 305 мың теңге;
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге – 1 523 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 7 134 мың теңге;
жастар практикасына – 12 987 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге – 4 851 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 64 935 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Ақоба ауылындағы су құбырын салу үшін – 224 002 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Талов ауылындағы су құбырын реконструкцияларға – 158 997 мың теңге;
жаңа бизнес идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттар беруге – 481 мың теңге;
аудандық бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 6 901 мың теңге;
аудандық бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге – 52 521 мың теңге.
2) 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 836 282 мың теңге көлемінде ескерілсін:
қысқа мерзімді кәсіптік оқуына – 15 029 мың теңге;
жастар практикасына – 8 660 мың теңге;
мектепке дейін ұйымға жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға – 67 161 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жәнібек ауылындағы 20 екі пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысына (түзету) – 198 296 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жәнібек ауылындағы 20 екі пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысына – 156 338 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының Жәнібек ауылындағы 20 екі пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық желілерді дамыту және жайластыруына – 55 755 мың теңге;

1) учесть в районном бюджете на 2018 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 563 104 тысячи тенге:
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам –787 тысяч тенге;
на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника – 2 643 тысячи тенге;
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 2 037 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 23 305 тысяч тенге;
на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств – 1 523 тысячи тенге;
на частичное субсидирование заработной платы – 7 134 тысячи тенге;
на молодежную практику – 12 987 тысяч тенге;
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения – 4 851 тысяча тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 64 935 тысяч тенге;
на строительство водопровода в селе Акоба Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 224 002 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода в селе Таловка Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 158 997 тысяч тенге;
предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей – 481 тысяча тенге;
районным бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования – 6 901 тысяча тенге;
районным бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет местных бюджетов – 52 521 тысяча тенге.
2) учесть в районном бюджете на 2018 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 836 282 тысячи тенге:
на краткосрочное профессиональное обучение – 15 029 тысяч тенге;
на молодежную практику – 8 660 тысяч тенге;
на приобретение учебников в связи введением новых образовательных программ в детских дошкольных организациях и перевыпуском новых учебников – 67 161 тысяча тенге;
на строительство 20-ти двухквартирных жилых домов в селе Жанибек Жанибекского района Западно – Казахстанской области (корректировка) – 198 296 тысяч тенге;
на строительство 20-ти двухквартирных жилых домов в селе Жанибек Жанибекского района Западно – Казахстанской области – 156 338 тысяч тенге;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры для 20-ти двухквартирных жилых домов в селе Жанибек Жанибекского района Западно – Казахстанской области – 55 755 тысяч тенге;

облыстық мектептерге жаңартылған білім бағдарламасы бойынша оқушыларды оқыту үшін жиынтықтағы компьютер сатып алуға – 6 000 мың теңге;
""Білім беру интерактивті құралдар. Мұғалімге қажетті технологиялар" тренингіне мұғалемдерді жіберуге және "Академия" педагогикалық шеберлік виртуалды лабораториясы" білім беру онлайн порталына жазылуға – 2 500 мың теңге;
шағын жинақты мектептерге Bilimbook компьютер-трансформер контентін сатып алуға – 25 300 мың теңге;
мұғалімдердің алдында салық және іс-сапар шығындары бойынша кредиторлық берешектерді өтеуге – 767 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 17 934 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық клубының ғимаратын күрделі жөндеуге – 42 129 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жәнібек ауылының (тротуарлар құру) абаттандыруға – 18 353 мың теңге;
ақпараттық технология сыныптарын ашуға – 3 319 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының Жәнібек ауылындағы жиырма екі пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық желілерді дамыту және жайластыруына (электр желісімен жабдықтау) – 11 697 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының Жәнібек ауылындағы жиырма екі пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық желілерді дамыту және жайластыруына (сумен жабдықтау) – 43 336 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының Күйгенкөл ауылдық округінің Өнеге ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыруына – 27 919 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының Майтүбек және Жұмаев ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыруына – 39 557 мың теңге;
Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге - 481 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Ақоба ауылындағы су құбырын салу үшін - 56 001 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Талов ауылындағы су құбырын реконструкцияларға - 39 750 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді – Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 20-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.07.2018 № 22-1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.10.2018 № 24-1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2018 № 26-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.

на приобретение компьютеров в комплекте для школ области для обучения учеников по обновленной программе – 6 000 тысяч тенге;
для направления учителей на тренинг "Интерактивные средства образования. Необходимые технологии для учителей" и подписку на образовательный онлайн портал "Виртуальная лаборатория педагогического мастерства "Академия" - 2 500 тысяч тенге;
на приобретение контента компьютера-трансформера BilimBook для малокомплектных школ – 25 300 тысяч тенге;
на погашение кредиторской задолженности по налогам и командировочным расходам учителям района – 767 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 17934 тысячи тенге;
на капитальный ремонт здания Узункульского сельского клуба Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 42 129 тысяч тенге;
на благоустройство (строительство тротуаров) в селе Жанибек Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 18 353 тысячи тенге;
на открытие классов информационных технологий – 3 319 тысяч тенге;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры для двадцати двухквартирных домов в селе Жанибек Жанибекского района Западно-Казахстанской области (обеспечение электроэнергией) – 11 697 тысяч тенге;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры для двадцати двухквартирных домов в селе Жанибек Жанибекского района Западно-Казахстанской области (обеспечение водоснабжением) – 43 336 тысяч тенге;
на газификацию социальных объектов в селе Униге Куйгенкульского сельского округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 27 919 тысяч тенге;
на газификацию социальных объектов в селе Майтубек и Жумаева Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 39 557 тысяч тенге;
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес- идей – 481 тысяча тенге;
на строительство водопровода в селе Акоба Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 56 001 тысяча тенге;
на реконструкцию водопровода в селе Таловка Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 39 750 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.03.2018 № 20-6 (вводится в действие с 01.01.2018); от 09.07.2018 № 22-1 (вводится в действие с 01.01.2018); от 09.10.2018 № 24-1 (вводится в действие с 01.01.2018); от 12.12.2018 № 26-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.

5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке қайтарылатын трансферттер көлемі – 102 599 мың теңге болып көзделсін, оның ішінде:
жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарын енгізу мерзімін 2018 жылдан 2020 жылға ауыстыруға байланысты – 73 285 мың теңге;
жұмыс берушілердің міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайтуға байланысты – 29 314 мың теңге
6. Облыстық бюджеттен 2018 жылы аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 2 419 178 мың теңге болып белгіленсін.
7. 2018 жылға арналған облыстық бюджетке аудандық бюджеттен бюджеттік алымдар қарастырылмайды деп белгіленсін.
8. 2018 жылы аудандық бюджеттен төмен тұрған бюджетіне берілетін субвенция көлемі – 175 865 мың теңге болып белгіленсін, оның ішінде:
Жәнібек ауылдық округіне – 175 865 мың теңге.
9. 2018 жылға арналған аудандық бюджетке төмен тұрған бюджеттен бюджеттік алымдар қарастырылмайды деп белгіленсін.
10. 2018 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 5 000 мың теңге көлемінде бекітілсін.
11. 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне сәйкес, ауылдық елді мекендерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне қызметтің осы түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25 %-ға көтеру белгіленсін.
12. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласының мамандарына көтерме ақы және тұрғын үй сатып алу және салу үшін әлеуметтік көмек көзделсін.
13. 2018 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год возврат трансфертов в областной бюджет в размере – 102 599 тысяч тенге, в том числе:
в связи с переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год – 73 285 тысяч тенге;
в связи уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование – 29 314 тысяч тенге.
6. Установить на 2018 год размер субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в размере – 2 419 178 тысяч тенге.
7. Установить, что бюджетные изъятия из нижестоящих бюджетов в областной бюджет на 2018 год не предусматривается.
8. Установить на 2018 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в нижестоящий бюджет в размере – 175 865 тысяч тенге, в том числе:
Жанибекскому сельскому округу – 175 865 тысяч тенге.
9. Установить, что бюджетные изъятия из нижестоящих бюджетов в районный бюджет на 2018 год не предусматривается.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в размере 5 000 тысяч тенге.
11. Установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов, определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан, повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2018 года.
12. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год предоставление подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.
13. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2018 год, согласно приложению 4.

14. Жәнібек ауданының ауылдық округтерінің 2018 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 5– қосымшаға сәйкес бекітілсін.
15. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 2018 жылға Жәнібек ауданының ауылдық округтер арасында трансферттер бөлу 6 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
16. Жәнібек аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

14. Утвердить бюджетные программы сельских округов Жанибекского района на 2018 год согласно приложению 5.
15. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления на 2018 год между сельскими округами Жанибекского района согласно приложению 6.
16. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

141 781
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 562
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3 319
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
85 047
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
914
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
2 972
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
34 190
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
380
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 397
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
258 329
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
48 333
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48 134
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
48 134
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
199
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
199
2
Әлеуметтік көмек
186 129
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
186 129
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
77 922
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 544
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41 219
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
588
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
20 197
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
13 994
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25 665
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23 867
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 867
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 892
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 452
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

141 781
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 562
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3 319
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
85 047
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
914
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 972
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34 190
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
380
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7 397
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
258 329
1
Социальное обеспечение
48 333
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48 134
005
Государственная адресная социальная помощь
48 134
464
Отдел образования района (города областного значения)
199
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
199
2
Социальная помощь
186 129
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
186 129
002
Программа занятости
77 922
006
Оказание жилищной помощи
6 544
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41 219
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
588
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20 197
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13 994
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25 665
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23 867
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 867
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 892
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 452
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы