Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 8-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 наурызда № 4746 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 17-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 24.01.2018 № 17-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 9-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №8-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4703 тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4655 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 187 215 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 900 446 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 152 329 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 131 195 мың теңге;
2) шығындар – 7 500 105 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 523 659 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 582 802 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 59 143 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 836 549 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 836 549 мың теңге:
қарыздар түсімі – 582 446 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 марта 2017 года № 8-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 марта 2017 года № 4746. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 января 2018 года № 17-2
Сноска. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.01.2018 № 17-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 24 февраля 2017 года № 9-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4703) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4655, опубликованное 20 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 187 215 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 900 446 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 152 329 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 131 195 тысяч тенге;
2) затраты – 7 500 105 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 523 659 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 582 802 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 59 143 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 836 549 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 836 549 тысяч тенге:
поступление займов – 582 446 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 59 143 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 313 246 мың теңге.";
4 - тармақта:
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 951 906 мың теңге:";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мектепке дейінгі ұйымдарға жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және мектеп алды даярлыққа, 1,2,5,7 сыныптарға жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға – 176 686 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы тоғынызшы абзацпен толықтырылсын:
"кәсіптік оқытуға жіберілгендердің оқуын аяқтауға – 1 889 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"мобильді орталықтардағы оқытуды қоса алғанда, еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқуға – 10 423 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"жалпы білім беретін мектептердің оқу үдересіне "Роботтық техника" элективтік курсын енгізуге – 40 693 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"Дариян ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің ғимаратын күрделі жөндеуге – 211 219 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Переметный ауылының ауылішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 330 950 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Егіндібұлақ ауылындағы су құбырының құрылысы" нысаны бойынша жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеу және инженерлік-геодезиялық, инженерлік-геологиялық зерттеулер жүргізуге – 1 800 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Мичурин ауылындағы су құбырының құрылысы" нысаны бойынша жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеу және инженерлік-геодезиялық, инженерлік-геологиялық зерттеулер жүргізуге – 4 500 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Трекин ауылындағы су құбырының құрылысы" нысаны бойынша жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеу және инженерлік-геодезиялық, инженерлік-геологиялық зерттеулер жүргізуге – 4 500 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Октябрьское ауылындағы су құбырының құрылысы" нысаны бойынша жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеу және инженерлік-геодезиялық, инженерлік-геологиялық зерттеулер жүргізуге – 1 800 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Зеленый ауылындағы су құбырының құрылысы" нысаны бойынша жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеу және инженерлік-геодезиялық, инженерлік-геологиялық зерттеулер жүргізуге – 1 800 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:

погашение займов – 59 143 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 313 246 тысяч тенге.";
в пункте 4:
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 951 906 тысяч тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на приобретение учебников, в связи введением новых образовательных программ в детских дошкольных организациях, перевыпуском новых учебников для предшкольной подготовки, 1,2,5,7 классов – 176 686 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девять следующего содержания:
"на доучивание направленных на профессиональную подготовку – 1 889 тысяч тенге;";
дополнить абзацем десять следующего содержания:
"на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучение в мобильных центрах – 10 423 тысячи тенге;";
дополнить абзацем одиннадцать следующего содержания:
"на внедрение в учебный процесс общеобразовательных школ элективного курса "Робототехника" - 40 693 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двенадцать следующего содержания:
"на капитальный ремонт здания сельского дома культуры села Дарьинское – 211 219 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тринадцать следующего содержания:
"на капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог села Переметное – 330 950 тысяч тенге;";
дополнить абзацем четырнадцать следующего содержания:
"на проведение инженерно-геодезических, инженерно-геологических исследований и разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство водопровода в селе Егіндібұлақ" - 1 800 тысяч тенге;";
дополнить абзацем пятнадцать следующего содержания:
"на проведение инженерно-геодезических, инженерно-геологических исследований и разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство водопровода в селе Мичуринское" - 4 500 тысяч тенге;";
дополнить абзацем шестнадцать следующего содержания:
"на проведение инженерно-геодезических, инженерно-геологических исследований и разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство водопровода в селе Трекино" - 4 500 тысяч тенге;";
дополнить абзацем семнадцать следующего содержания:
"на проведение инженерно-геодезических, инженерно-геологических исследований и разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство водопровода в селе Октябрьское" - 1 800 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восемнадцать следующего содержания:
"на проведение инженерно-геодезических, инженерно-геологических исследований и разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство водопровода в селе Зеленое" - 1 800 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятнадцать следующего содержания:

"Достық ауылындағы су құбырын реконструкциялау" нысаны бойынша жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеу және инженерлік-геодезиялық, инженерлік-геологиялық зерттеулер жүргізуге – 3 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"Үлкен Шаған ауылында су құбырының құрылысы" нысаны бойынша жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеу және инженерлік-геодезиялық, инженерлік-геологиялық зерттеулер жүргізуге – 2 400 мың теңге;".
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 37 859 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"на проведение инженерно-геодезических, инженерно-геологических исследований и разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция водопровода в селе Достык" - 3 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать следующего содержания:
"на проведение инженерно-геодезических, инженерно-геологических исследований и разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство водопровода в селе Большой Чаган" - 2 400 тысяч тенге;";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в размере 37 859 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

11 862
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9 762
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
269 409
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 169
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
257 240
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
157 622
1
Ауыл шаруашылығы
102 393
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
19 626
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 626
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
82 767
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 965
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 150
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 359
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 260
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
51 308
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
7 725
6
Жер қатынастары
13 644
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 644
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 644
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
41 585
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
41 585
099
Мамандардың әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
41 585
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 661
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 661
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27 661
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 569
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

11 862
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9 762
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
269 409
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
12 169
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
257 240
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
157 622
1
Сельское хозяйство
102 393
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
19 626
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19 626
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
82 767
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13 965
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3 150
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4 359
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 260
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
51 308
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья
животных и человека
7 725
6
Земельные отношения
13 644
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 644
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13 644
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
41 585
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
41 585
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
41 585
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 661
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 661
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27 661
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 569
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов