Зеленов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 8-7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 сәуірде № 4753 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Зеленов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Андрейщев
Аудандық мәслихат хатшысы Р.Исмагулов
2017 жылғы 14 наурыздағы
Зеленов аудандық
мәслихатының № 8-7 шешіміне
қосымша
Зеленов аудандық мәслихатының кейбір күші жойылды деп танылған
шешімдерінің тізбесі
1. Зеленов аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 39-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4219 тіркелген, 2016 жылы 15 қаңтарда "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған);
2. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 39 - 2 "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 ақпандағы № 41 -1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4263 тіркелген, 2016 жылы 25 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 39-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4379 тіркелген, 2016 жылы 16 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 39-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 17 мамырдағы № 3-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4423 тіркелген, 2016 жылы 27 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Зеленовского районного маслихата
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 марта 2017 года № 8-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 апреля 2017 года № 4753
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Зеленовского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Андрейщев А.
Секретарь районного маслихата Исмагулов Р.
Приложение
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 14 марта 2017 года № 8-7
Перечень утративших силу некоторых решений
Зеленовского районного маслихата
1. Решение Зеленовского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 30 декабря 2015 года № 39 -2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4219, опубликованное 15 января 2016 года в газете "Ауыл тынысы");
2. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 30 декабря 2015 года № 39 -2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 5 февраля 2016 года № 41-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4263, опубликованное 25 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 30 декабря 2015 года № 39-2 "О районном бюджете на 2016- 2018 годы" от 21 апреля 2016 года № 2-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4379, опубликованное 16 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
4. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 30 декабря 2015 года № 39-2 "О районном бюджете на 2016 – 2018 годы" от 17 мая 2016 года № 3-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4423, опубликованное 27 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");

5. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 39-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылы 10 тамыздағы № 4-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4521 тіркелген, 2016 жылы 24 тамызда "Сатып Алу Ақпарат" газетінде жарияланған);
6. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 39-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 5-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4563 тіркелген, 2016 жылы 14 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
7. Зеленов аудандық мәслихатының "Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 39-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 6-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4621 тіркелген, 2016 жылы 22 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 30 декабря 2015 года № 39 - 2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 10 августа 2016 года № 4-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4521, опубликованное 24 августа 2016 года в газете "Сатып Алу Ақпарат");
6. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 30 декабря 2015 года № 39 - 2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 28 сентября 2016 года № 5-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4563, опубликованное 14 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
7. Решение Зеленовского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 30 декабря 2015 года № 39 - 2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 5 декабря 2016 года № 6-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4621, опубликованное 22 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").