2018-2020 жылдарға арналған Зеленов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 5034 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 32-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 05.04.2019 № 32-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-3 "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5022 тіркелген) сәйкес, Зеленов аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Дариян ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 855 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 415 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 513 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 21 927 мың теңге;
2) шығындар – 35 855 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 27.12.2018 № 29-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Достық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 698 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 157 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 20 855 мың теңге;
2) шығындар – 25 698 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

О бюджете сельских округов Зеленовского района на 2018-2020 годы
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 16-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 января 2018 года № 5034. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2019 года № 32-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 05.04.2019 № 32-7 (решение вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года 15-3 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5022) Зеленовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Дарьинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 855 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 415 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 513 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21 927 тысяч тенге;
2) затраты – 35 855 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.12.2018 № 29-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет сельского округа Достық на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 698 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 157 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 20 855 тысяч тенге;
2) затраты – 25 698 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 27.12.2018 № 29-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-3 "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5022 тіркелген) сәйкес қалыптастырылады.
11. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдердің жалпы сомасы 146 837 мың теңге көлемінде ескерілсін:
Дариян ауылдық округі – 21 257 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 19 835 мың теңге;
Көшім ауылдық округі – 13 837 мың теңге;
Махамбет ауылдық округі – 13 990 мың теңге;
Мичурин ауылдық округі – 7 790 мың теңге;
Переметный ауылдық округі – 19 927 мың теңге;
Трекин ауылдық округі – 9 583 мың теңге;
Щапов ауылдық округі – 15 534 мың теңге;
Январцев ауылдық округі – 25 084 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 26.02.2018 № 19-2 шешімімен (2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
13. 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларына жиырма бес пайызға көтеру белгіленсін.
14. Аудандық мәслихат хатшысы (Р.Исмагулов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
15. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Ешмұратов
Мәслихат хатшысы Р.Исмагулов
Зеленов аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 16-2 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Дариян ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.12.2018 № 29-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Поступления в бюджеты сельских округов на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года 15-3 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5022).
11. Учесть в бюджетах сельских округов на 2018 год поступление субвенции передаваемой из районного бюджета в сумме 146 837 тысяч тенге:
Дарьинский сельский округ – 21 257 тысяч тенге;
сельский округ Достық – 19 835 тысяч тенге;
Кушумский сельский округ – 13 837 тысяч тенге;
сельский округ Махамбет – 13 990 тысяч тенге;
Мичуринский сельский округ – 7 790 тысяч тенге;
Переметнинский сельский округ – 19 927 тысяч тенге;
Трекинский сельский округ – 9 583 тысячи тенге;
Щаповский сельский округ – 15 534 тысячи тенге;
Январцевский сельский округ – 25 084 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26.02.2018 № 19-2 (вводится в действие с 1 января 2018 года).
12. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
13. Установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на двадцать пять процентов должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2018 года.
14. Секретарю районного маслихата (Р.Исмагулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Н.Ешмұратов
Секретарь маслихата Р.Исмагулов
Приложение 1
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 29 декабря 2017 года № 16-2
Бюджет Дарьинского сельского округа на 2018 год