Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 маусымдағы № 11-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 маусымда № 4833 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 19-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 24.01.2018 № 19-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет Кодексіне" және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 желтоқсандағы №8-1 "2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4654 тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017- 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 883 821 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 013 291 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 862 990 мың теңге;
2) шығындар – 7 108 651 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 59 405 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 88 491 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 086 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -284 235 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 284 236 мың теңге:
қарыздар түсімі – 88 491 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 086 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 224 830 мың теңге.
4-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы – 976 325 мың теңге көлемінде қарастырылсын:";
он үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2016 года № 8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 июня 2017 года № 11-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 июня 2017 года № 4833. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 января 2018 года № 19-2
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.01.2018 № 19-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2016 года №8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4654, опубликованное 19 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 883 821 тысяча тенге:
налоговые поступления – 1 013 291 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 7 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 862 990 тысяч тенге;
2) затраты – 7 108 651 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 59 405 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 88 491 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 086 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -284 235 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 284 236 тысяч тенге:
поступление займов – 88 491 тысяча тенге;
погашение займов – 29 086 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 224 830 тысяч тенге.
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 976 325 тысяч тенге:";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:

"Жаңажол ауылын сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға – 161 798 мың теңге;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Бостандық ауылын сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға – 195 879 мың теңге;";
"2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 1 115 030 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
он жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Үштілді білім беруді дамыту Жол картасын іске асыру мақсатында тілдік курстарда мұғалімдердің біліктілігін арттыруға – 39 552 мың теңге;";
жиырма бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қайынды ауылын сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға – 184 494 мың теңге;";
жиырма үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мобильді орталықтардағы оқуды қосқандағы еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқу" – 37 523 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Жалпақтал ауылында балабақша ғимаратын күрделі жөндеуге – 92 676 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Жалпы орта білім беру мектептерінің оқу үрдісіне "Роботтық техника" эллективті курсын енгізу және робототтық техника жиынтығына қосымша элементтер алу – 36 679 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы отызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Шағын мектептерге мультимедиялық құрал-жабдық және жиынтыққа қосымша элементтер алуға – 9 920 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы отыз бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Оқушыларды сапалы ауыз сумен қамтамасыз етуге – 3 257 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы отыз екінші абзацпен толықтырылсын:
"Е-Халық" жүйесін енгізуге – 6 720 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы отыз үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Казталов ауылында бір пәтерлі 22 тұрғын үйдің құрылысына - 176 019 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы отыз төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Жаңажол ауылын сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға – 33 759 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы отыз бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Елді мекендерді газбен жабдықтауға жобалық-сметалық құжаттар жасақтауға және сараптамадан өткізуге – 38 773 мың теңге;".
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Қажғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"На реконструкцию системы водоснабжения села Жанажол – 161 798 тысяч тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"На реконструкцию системы водоснабжения села Бостандык – 195 879 тысяч тенге;";
"учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 1 115 030 тысяч тенге:";
абзац семнадцатый изложить в следующей редакции:
"В целях реализации Дорожной карты развития трехъязычного образования, на повышение квалификации учителей на языковых курсах – 39 552 тысячи тенге;";
абзац двадцать первый изложить в следующей редакции:
"На реконструкцию системы водоснабжения села Кайынды – 184 494 тысячи тенге;";
абзац двадцать третий изложить в следующей редакции:
"на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучение в мобильных центрах" – 37 523 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцать восьмым следующего содержания:
"На капитальный ремонт здания детского сада в селе Жалпактал – 92 676 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать девятым следующего содержания:
"на внедрение в учебный процесс общеобразовательных школ элективного курса "Робототехника" и на приобретение дополнительных элементов к комплекту робототехника – 36 679 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тридцатым следующего содержания:
"На приобретение мультимедийного оборудования для малокомплектных школ и дополнительных элементов к комплекту – 9 920 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тридцать первым следующего содержания:
"Для обеспечения учащихся качественной питьевой водой – 3 257 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тридцать вторым следующего содержания:
"На внедрение системы "Е-Халык" – 6 720 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тридцать третьим следующего содержания:
"Строительство 22 одноквартирных жилых домов в селе Казталов – 176 019 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тридцать четвертым следующего содержания:
"На реконструкцию системы водоснабжения села Жанажол – 33 759 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тридцать пятым следующего содержания:
"Разработка проектно-сметной документации и проведение экспертизы на газоснабжение населенных пунктов – 38 773 тысячи тенге;".
приложение 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.