Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 маусымдағы № 11-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 маусымда № 4824 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 17-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 17-12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4650 тіркелген, 2017 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет" 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 481 017 мың теңге:
салықтық түсімдер – 246 659 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 265 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 54 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 229 039 мың теңге;
2) шығындар – 3 509 997 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 79 513 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 102 216 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 703 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 108 493 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 108 493 мың теңге;
қарыздар түсімі – 102 105 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 703 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 091 мың теңге.";
3-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы – 500 795 мың теңге, соның ішінде:
үш тілді білім беруді дамыту "Жол картасын" іске асыру мақсатында тілдік курстарда мұғалімдердің біліктілігін арттыруға – 22 324 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 июня 2017 года № 11-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно- Казахстанской области 21 июня 2017 года № 4824. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2018 года № 17-12
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.03.2018 № 17-12 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4650, опубликованное 23 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы" согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующем объеме:
1) доходы – 3 481 017 тысячи тенге:
налоговые поступления – 246 659 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 265 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 54 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3 229 039 тысяч тенге;
2) затраты – 3 509 997 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 79 513 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 102 216 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 703 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 108 493 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 108 493 тысяч тенге;
поступление займов – 102 105 тысяч тенге;
погашение займов – 22 703 тысяч тенге ;
используемые остатки бюджетных средств – 29 091 тысяч тенге";
в пункте 3 подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) Учесть в районном бюджете на 2017 год поступления целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме – 500 795 тысяч тенге, в том числе:
на реализацию "Дорожной карты" развития трехъязычного образования в целях повышения квалификации учителей на языковых курсах – 22 324 тысячи тенге;

жалпы орта білім беру мектептерінің оқу үрдісіне "Робототехника" элективті курсын енгізу және робототехника жиынтығына қосымша элементтер алуға – 3 000 мың теңге;
шағын мектептерге мультимедиялық құрал-жабдық және жиынтыққа қосымша элементтер алуға – 3038 мың теңге;
оқушыларды сапалы ауыз сумен қамтамасыз етуге – 1 648 мың теңге;
мектепке дейінгі ұйымдарға жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және 1, 2, 5, 7 сыныптарға жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға - 54 018 мың теңге;
Қаратөбе аудандық Қаратөбе ауылының Ғарифолла Құрманғалиев көшесі, №15 үй бойындағы "Қаратөбе аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Қаратөбе аудандық демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратын күрделі жөндеуге - 11 194 мың теңге;
кәсіптік оқытуға жіберілгендердің оқуын аяқтауға – 1 889 мың теңге;
мобильді орталықтардағы оқуды қосқандағы еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқу– 20 738 мың теңге;
"Е- Халық" жүйесін енгізуге – 3 360 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Үшана ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (мектеп) – 7 660 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Қоскөл ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (мектеп және ауылдық дәрігерлік амбулатория) – 24 345 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Ханкөл ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (мектеп, балабақша, асхана) – 16 594 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Төлен ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (мектеп, ауылдық клуб, асхана) – 18 123 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Төлен ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (фельдшерлік пункт) – 8 440 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Үшана ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (фельдшерлік пункт) – 9 993 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Алакөл ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (ауылдық клуб) – 8 371 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Дайынөткел ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (фельдшерлік пункт) – 7 133 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Ханкөл ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (фельдшерлік пункт) – 7 023 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Үшана ауылы әлеуметтік нысандарын газдандыру құрылысы (ауылдық клуб, балабақша) – 15 000 мың теңге;

на внедрение в учебный процесс общеобразовательных школ элективного курса "Робототехника" и на приобретение дополнительных элементов к комплекту робототехника – 3 000 тысяч тенге;
на приобретение мультимедийного оборудования для малокомплектных школ и дополнительных элементов к комплекту – 3 038 тысяч тенге;
для обеспечения учащихся качественной питьевой водой – 1648 тысяч тенге;
на приобретение учебников, в связи введением новых образовательных программ в детских дошкольных организациях, перевыпуском новых учебников для 1, 2, 5, 7 классов – 54 018 тысяч тенге;
на капитальный ремонт здания государственного коммунального казенного предприятия "Каратобинский районный центр досуга Каратобинского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта" по улице Гарифуллы Курмангалиева №15, села Каратобе Каратобинского района – 11 194 тысячи тенге;
на доучивание направленных на профессиональную подготовку – 1889 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучение в мобильных центрах – 20 738 тысяч тенге;
на внедрение системы "Е-Халык" – 3 360 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Ушана Каратобинского района Западно- Казахстанской области (школа) – 7 660 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Косколь Каратобинского района (школа и сельская врачебная амбулатория) – 24 345 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Ханколь Каратобинского района Западно-Казахстанской области (школа, детский сад, столовая) – 16 594 тысячи тенге;
газификация социальных объектов в селе Толен Каратобинского района Западно- Казахстанской области (школа, сельский клуб, столовая) – 18 123 тысячи тенге;
газификация социальных объектов в селе Толен Каратобинского района Западно-Казахстанской области (фельдшерский пункт) – 8 440 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в село Ушана Каратобинского района (фельдшерский пункт) – 9 993 тысячи тенге;
газификация социальных объектов в селе Алаколь Каратобинского района Западно- Казахстанской области (сельский клуб) – 8 371 тысяча тенге;
газификация социальных объектов в селе Дайыноткел Каратобинского района Западно- Казахстанской области (фельдшерский пункт) – 7 133 тысячи тенге;
газификация социальных объектов в селе Ханколь Каратобинского района Западно- Казахстанской области (фельдшерский пункт) – 7 023 тысячи тенге;
газификация социальных объектов в селе Ушана Каратобинского района Западно- Казахстанской области (сельский клуб, детский сад) – 15 000 тысяч тенге;

Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Ханкөл ауылы әлеуметтік нысандарын газдандыру құрылысы (ауылдық клуб) – 11 197 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауылындағы бір пәтерлі 8 тұрғын үйдің құрылысы – 76 243 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылындағы 14 бір пәтерлік коммуналдық тұрғын үйлердің құрылысы – 156 704 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылындағы балалар - жасөспірімдер спорт мектебін газдандыру – 12 760 мың теңге;".
аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

газификация социальных объектов в селе Ханколь Каратобинского района Западно- Казахстанской области (сельский клуб) – 11 197 тысяч тенге;
строительство 8-ми одноквартирных жилых домов в селе Каратобе Каратобинского района Западно- Казахстанской области – 76 243 тысяч тенге;
строительство 14 одноквартирных коммунальных жилых домов в селе Каратобе Каратобинского района Западно- Казахстанской области – 156 704 тысячи тенге;
газоснабжение детско-юношеской спортивной школы в селе Каратобе Каратобинского района Западно-Казахстанской области – 12 760 тысяч тенге;";
приложения 1 и 5 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.