Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Каратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 тамыздағы № 13-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 тамызда № 4884 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 17-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 17-12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4650 тіркелген, 2017 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 512 794 мың теңге:
салықтық түсімдер – 276 659 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 265 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 54 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 230 816 мың теңге;
2) шығындар – 3 541 774 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 79 513 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 102 216 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 703 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 108 493 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 108 493 мың теңге;
қарыздар түсімі – 102 105 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 703 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 091 мың теңге.";
3-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2017 жылға арналған аудандық бюджетте берілген республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредитттердің жалпы сомасы – 322 525 мың теңге ескерілсін, оның ішінде:
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге - 1 567 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 августа 2017 года № 13-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 августа 2017 года № 4884. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2018 года № 17-12
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.03.2018 № 17-12 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4650, опубликованное 23 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующем объеме:
1) доходы – 3 512 794 тысячи тенге:
налоговые поступления – 276 659 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 265 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 54 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3 230 816 тысяч тенге;
2) затраты – 3 541 774 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 79 513 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 102 216 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 703 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 108 493 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
108 493 тысячи тенге;
поступление займов – 102 105 тысяч тенге;
погашение займов – 22 703 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 091 тысяча тенге.";
в пункте 3 подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) Учесть в районном бюджете на 2017 год поступления целевых трансфертов и кредитов республиканского бюджета в общей сумме – 322 525 тысяч тенге, в том числе:
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам - 1 567 тысяч тенге;

оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге - 2 116 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту - 2 153 мың теңге;
ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге - 220 мың теңге;
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге - 8 895 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға - 4 223 мың теңге;
жастар практикасына - 11 572 мың теңге;
Қаратөбе ауданының Қаратөбе су қоры көзінен Үшана ауылына дейінгі елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына - 187 897 мың теңге;
техникалық көмекшi құралдар тiзбесiн кеңейтуге -1 777 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер -102 105 мың теңге;
аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника - 2 116 тысяч тенге;
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами - 2 153 тысячи тенге;
оказание услуг специалиста жестового языка - 220 тысяч тенге;
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" - 8 895 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы - 4 223 тысячи тенге;
на молодежную практику - 11 572 тысячи тенге;
на строительство системы водоснабжения населенных пунктов от Каратобинского месторождения до села Ушана Каратобинского района - 187 897 тысяч тенге;
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств – 1 777 тысяч тенге;
на бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов - 102 105 тысяч тенге;
приложения 1 и 5 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.