2018 - 2020 жылдарға арналған Қаратөбе, Сулыкөл ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 16-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 5032 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 ақпандағы № 27-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 20.02.2019 № 27-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 166 359 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 955 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 156 404 мың теңге;
2) шығындар – 166 359 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 26.12.2018 № 25-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Сулыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 605 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 658 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 42 867 мың теңге;
2) шығындар – 47 605 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О бюджетах Каратобинского, Сулыкольского сельских округов на 2018 - 2020 годы
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 декабря 2017 года № 16-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 января 2018 года № 5032. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2019 года № 27-3
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.02.2019 № 27-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Каратобинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 166 359 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 955 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –156 404 тысячи тенге;
2) затраты – 166 359 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26.12.2018 № 25-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Сулыкольского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 605 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 080 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 658 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 42 867 тысяч тенге;
2) затраты – 47 605 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 26.12.2018 № 25-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі, Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 15-12 "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5010 тіркелген) туралы шешіміне сәйкес қалыптасады.
4. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция мен трансферттер көлемінің жалпы сомасы 199 271 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Қаратөбе ауылдық округі – 156 404 мың теңге;
Сулыкөл ауылдық округі – 42 867 мың теңге.

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26.12.2018 № 25-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Поступления в бюджет сельских округов на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Каратобинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 15-12 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5010).
4. Учесть в бюджетах сельских округов на 2018 год поступление субвенции и трансферты передаваемой из районного бюджета в сумме 199 271 тысяча тенге, в том числе:
Каратобинский сельский округ – 156 404 тысячи тенге;
Сулыкольский сельский округ – 42 867 тысяч тенге.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 26.12.2018 № 25-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
6. 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25%-ға көтеру белгіленсін.

Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26.12.2018 № 25-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
6. Установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающимися этими видами деятельности в районных условиях с 1 января 2018 года.

7. Қаратөбе аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
8. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Койшекенов
Мәслихат хатшысы К. Суйеугалиев
Қаратөбе аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
28 желтоқсандағы
№ 16-1 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті

7. Руководителю аппарата Каратобинского районного маслихата (Ж.Жангазиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Б. Койшекенов
Секретарь маслихата К. Суйеугалиев
Приложение 1
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 28 декабря 2017 года № 16-1
Бюджет Каратобинского сельского округа на 2018 год