Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 12-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 маусымда № 4829 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 19-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 14.02.2018 № 19-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4661 тіркелген, 2017 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 459 397 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 120 804 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 160 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 304 033 мың теңге;
2) шығындар – 7 721 885 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 153 567 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 189 270 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 35 703 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -416 055 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 416 055 мың теңге:
қарыздар түсімі – 187 193 мың теңге;
қарыздарды өтеу –35 703 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 264 565 теңге.";
4 - тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 862 399 мың теңге:";
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 июня 2017 года № 12-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 июня 2017 года № 4829. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2018 года № 19-1
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.02.2018 № 19-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4661, опубликованное 24 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 459 397 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 120 804 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 22 160 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 304 033 тысячи тенге;
2) затраты – 7 721 885 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 153 567 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 189 270 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 35 703 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -416 055 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 416 055 тысяч тенге:
поступление займов – 187 193 тысячи тенге;
погашение займов – 35 703 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 264 565 тысяч тенге.";
в подпункте 1) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 862 399 тысяч тенге:";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:

"Новопавловка ауылындағы су құбырын қайта құруға – 192 349 мың теңге;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақжайық ауылындағы су құбырын қайта құруға – 183 576 мың теңге;";
он үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Аңқаты ауылындағы су құбырын қайта құруға – 141 395 мың теңге;";
4 - тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 1 353 150 мың теңге:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"үштілді білім беруді дамыту Жол картасын іске асыру мақсатында тілдік курстарда мұғалімдердің біліктілігін арттыруға – 53 311 мың теңге;";
төртінші абзац алынып тасталсын;
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақсуат ауылының су құбырын қайта құруға – 145 793 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"кәсіптік оқытуға жіберілгендердің оқуын аяқтауға – 1 889 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"мобильді орталықтардағы оқуды қоса алғанда еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға (нәтижелі жұмыспен қамту бағдарламасы бойынша) – 40 393 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Федоровка ауылындағы жалға берілетін 16 тұрғын үйдің құрылысы – 161 203 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
"жалпы орта білім беру мектептерінің оқу үрдісіне "Робототехника" элективті курсын енгізу және робототехника жиынтығына қосымша элементтер алу – 6 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"оқушыларды сапалы ауыз сумен қамтамасыз етуге (диспенсерлер, бөтелкедегі су алуға, фонтандар қондыруға) – 6 607 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Е-Халық" жүйесін енгізуге – 6 300 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Теректі ауданы Федоровка ауылының Тәуелсіздік көшесі жолдарын күрделі жөндеу – 317 303 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Подстепное-Федоровка-Ресей федерациясының шекарасы" республикалық трассасынан бастап Алғабас станциясына дейін автожолды қайта жаңарту – 100 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының елді мекендерін газбен жабдықтау жобалық сметалық құжаттаманы жасақтау – 22 863 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы от тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Новопавловка ауылындағы су құбырын қайта құруға – 40 681 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:

"на реконструкцию водопровода села Новопавловка – 192 349 тысяч тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию водопровода села Акжаик – 183 576 тысяч тенге;";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию водопровода села Анката – 141 395 тысяч тенге;";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 1 353 150 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"";
абзац четвертый исключить;
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию водопровода села Аксуат – 145 793 тысячи тенге;";
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
"на завершение обучения направленных на профессиональное обучение – 1 889 тысяч тенге;";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах (по программе продуктивной занятости) – 40 393 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"строительство шестнадцати арендных жилых домов в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 161 203 тысячи тенге;";
дополнить абзацем тринадцатым следующего содержания:
"для внедрения элективного курса "робототехника" и на приобретение дополнительных элементов к комплекту робототехника – 6 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"для обеспечения учащихся качественной питьевой водой (приобретение диспенсеров, бутилированной воды, установка фонтанчиков) – 6 607 тысяч тенге;";
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"на внедрение системы "Е-Халық" – 6 300 тысяч тенге;";
дополнить абзацем шестнадцатым следующего содержания:
"капитальный ремонт улицы Тәуелсіздік в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 317 303 тысячи тенге;";
дополнить абзацем семнадцатым следующего содержания:
"реконструкция автомобильной дороги от республиканской трассы "Подстепное-Федоровка-граница Российской Федерации" до станции Алгабас – 100 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восемнадцатым следующего содержания:
"разработка проектно-сметной документации "Газоснабжение населенных пунктов Теректинского района Западно-Казахстанской области" – 22 863 тысячи тенге;";
дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"на реконструкцию водопровода села Новопавловка – 40 681 тысяча тенге;";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:

"Ақжайық ауылындағы су құбырын қайта құруға – 45 596 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Аңқаты ауылындағы су құбырын қайта құруға – 35 102 мың теңге.";
9 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 24 962 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В.Мустивко) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Плотникова
Аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Нұрғалиев

"на реконструкцию водопровода села Акжаик – 45 596 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать первым следующего содержания:
"на реконструкцию водопровода села Анката – 35 102 тысячи тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в размере 24 962 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В.Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Е. Плотникова
Секретарь
районного маслихата
А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата