Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 қазандағы № 15-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қазанда № 4945 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 19-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 14.02.2018 № 19-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4661 тіркелген, 2017 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 405 232 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 113 207 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 660 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 497 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 249 868 мың теңге;
2) шығындар – 7 669 797 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 151 490 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 187 193 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 35 703 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -416 055 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –416 055 мың теңге:
қарыздар түсімі – 187 193 мың теңге;
қарыздарды өтеу –35 703 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 264 565 мың теңге.";
4- тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 860 507 мың теңге:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту – 8 681 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 октября 2017 года № 15-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 октября 2017 года № 4945. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2018 года № 19-1
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.02.2018 № 19-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4661, опубликованное 24 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 405 232 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 113 207 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 660 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 497 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 249 868 тысяч тенге;
2) затраты – 7 669 797 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 151 490 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 187 193 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 35 703 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -416 055 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 416 055 тысяч тенге:
поступление займов – 187 193 тысячи тенге;
погашение займов – 35 703 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 264 565 тысяч тенге.";
в подпункте 1) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 860 507 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 8 681 тысяча тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:

"оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 1 270 мың теңге;";
4- тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 1 300 877 мың теңге:";
бесінші абзац алынып тасталсын;
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Сарыөмір ауылындағы 62 үйге су құбырының құрылысына – 26 214 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Сарыөмір ауылы Х.Есенжанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі ғимаратын күрделі жөндеу – 153 289 мың теңге;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мобильді орталықтардағы оқуды қосқандағы еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқу (Нәтижелі жұмыспен қамту бағдарламасы бойынша) – 38 393 мың теңге;";
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Федоровка ауылындағы жалға берілетін 16 тұрғын үйдің құрылысы – 143 913 мың теңге;";
он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Теректі ауданы Федоровка ауылының Тәуелсіздік көшесі жолдарын күрделі жөндеу – 280 732 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма бірінші абзацпен толықтырылсын:
"жастарды жұмыспен қамту үшін жастар практикасын ұйымдастыруға – 2 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 8 500 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма үшінші абзацпен толықтырылсын:
"мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 123 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Сарыөмір ауылы Х.Есенжанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің материалдық-техникалық базасын нығайту – 25 608 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В.Мустивко) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ш.Какижанова
Аудандық мәслихат хатшысы
міндетін атқарушы
В.Мукашев

"на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника – 1 270 тысяч тенге;";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 1 300 877 тысяч тенге:";
абзац пятый исключить;
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на строительство водопровода к 62 домам в селе Сарыомир – 26 214 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"капитальный ремонт здания общей средней общеобразовательной школы имени Х.Есенжанова села Сарыомир Теректинского района Западно-Казахстанской области – 153 289 тысяч тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучение в мобильных центрах (По программе продуктивной занятости) – 38 393 тысячи тенге;";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"строительство шестнадцати арендных жилых домов в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 143 913 тысяч тенге;";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"капитальный ремонт улицы Тәуелсіздік в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 280 732 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцать первым следующего содержания:
"на организацию молодежной практики для обеспечения занятости молодҰжи – 2 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать вторым следующего содержания:
"на проведение противоэпизоотических мероприятий – 8 500 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать третьим следующего содержания:
"на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 123 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцать четвҰртым следующего содержания:
"на укрепление материально-технической базы общей средней общеобразовательной школы имени Х.Есенжанова села Сарыомир Теректинского района Западно-Казахстанской области – 25 608 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В.Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Ш.Какижанова
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
В.Мукашев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата