Шыңғырлау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 13-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 маусымда № 4844 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шыңғырлау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шағиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж.Мұхамбетов
Мәслихат хатшысы Г.Волкогон
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 9 маусымдағы
№13-5 шешіміне қосымша
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4233 тіркелген, 2016 жылы 1 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 42-2 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4321 тіркелген, 2016 жылы 15 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4389 тіркелген, 2016 жылы 25 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 тамыздағы № 6-3 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4520 тіркелген, 2016 жылы 23 тамыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Чингирлауского районного маслихата
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 июня 2017 года № 13-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 июня 2017 года № 4844
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Чингирлауского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж.Мухамбетов
Секретарь маслихата Г.Волкогон
Приложение
к решению Чингирлауского
районного
маслихата от 9 июня 2017 года
№13-5
1. Решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 38-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4233, опубликованное 1 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Решение Чингирлауского районного маслихата от 18 марта 2016 года № 42-2 "О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 38-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4321, опубликованное 15 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Решение Чингирлауского районного маслихата от 21 апреля 2016 года № 2-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 38-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4389, опубликованное 25 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
4. Решение Чингирлауского районного маслихата от 11 августа 2016 года № 6-3 "О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 38-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4520, опубликованное 23 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");

5. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 қазандағы № 8-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4575 тіркелген, 2016 жылы 19 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
6. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 қарашадағы № 9-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4600 тіркелген, 2016 жылы 29 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
7. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 10-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4611 тіркелген, 2016 жылы 13 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Решение Чингирлауского районного маслихата от 6 октября 2016 года № 8-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 38-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4575, опубликованное 19 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
6. Решение Чингирлауского районного маслихата от 8 ноября 2016 года № 9-1 "О внесении изменения в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 38-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4600, опубликованное 29 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Решение Чингирлауского районного маслихата от 29 ноября 2016 года № 10-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 38-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4611, опубликованное 13 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").