Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 28 наурыздағы № 20 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 сәуірде № 4752 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шыңғырлау аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 363 ұсынысы негізінде Шыңғырлау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің Қостерек жайлауы аумағында ұсақ мүйізді мал арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің Қостерек жайлауы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 52 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4547 тіркелген, 2016 жылы 8 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Шыңғырлау ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Ж.М.Тулепов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық-ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шыңғырлау ауылдық
округінің әкімі
Ғ.Ғ.Жұмағазиев

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 28 марта 2017 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 апреля 2017 года № 4752
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления исполняющего обязанности руководителя государственного учреждения "Чингирлауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 20 декабря 2016 года № 363 аким Чингирлауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота на территории пастбища Костерек Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района "Об установлении ограничительных мероприятий на территории пастбища Костерек Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района" от 12 августа 2016 года № 52 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4547, опубликованное 8 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Главному специалисту аппарата акима Чингирлауского сельского округа (Тулепов Ж.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Чингирлауского
сельского округа
Г.Г.Жумагазиев