"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 1 наурыздағы № 326 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 2 наурызда № 16478 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
2 "Қаржылық қызмет" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 001 бюджеттік бағдарламасымен және 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 001 бюджеттік бағдарламасымен 332 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"332 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы
001 Жергілікті деңгейде коммуналдық мүлікті және мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 003, 010, 011, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 және 124-бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
010 Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
011 Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу";
5 "Жоспарлау және статистикалық қызмет" функционалдық кіші тобында:

О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 марта 2018 года № 326. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2018 года № 16478.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9756, опубликован 17 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 2 "Финансовая деятельность":
дополнить администратором бюджетных программ 332 с бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"332 Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики в области коммунального имущества и государственных закупок на местном уровне
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 003, 010, 011, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 и 124 следующего содержания:
"003 Капитальные расходы государственного органа
010 Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
011 Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной подгруппе 5 "Планирование и статистическая деятельность":

мынадай мазмұндағы 030 бюджеттік бағдарламасы бар 340 және 341 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
030 Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
341 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
030 Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту";
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметi" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік бағдарламасы және 005 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 340 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
004 Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 021 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"021 Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік бағдарламасымен және 005 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 341 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"341 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
004 Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 021 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"021 Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
6 "Қылмыстық-атқару жүйесі" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 039 бюджеттік бағдарламасы бар 333 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"333 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
039 Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру";
9 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 021 бюджеттік бағдарламасы бар 335 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"335 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
021 Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету";
04 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
1 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту" функционалдық кіші тобында:

дополнить администраторами бюджетных программ 340 и 341 с бюджетной программой 030 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
030 Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
341 Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
030 Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Правоохранительная деятельность":
дополнить администратором бюджетных программ 340 с бюджетной программой 004 и с бюджетными подпрограммами 005 и 015 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
004 Развитие объектов органов внутренних дел
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 021 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"021 Строительство объектов общественного порядка и безопасности
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 341 с бюджетной программой 004 и с бюджетными подпрограммами 005 и 015 следующего содержания:
"341 Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
004 Развитие объектов органов внутренних дел
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 021 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"021 Строительство объектов общественного порядка и безопасности
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 6 "Уголовно-исполнительная система":
дополнить администратором бюджетных программ 333 с бюджетной программой 039 следующего содержания:
"333 Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
039 Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
дополнить администратором бюджетных программ 335 с бюджетной программой 021 следующего содержания:
"335 Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
021 Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах";
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 1 "Дошкольное воспитание и обучение":

мынадай мазмұндағы 037 бюджеттік бағдарламасымен және 005 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 340 және 341 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
037 Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
341 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
037 Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
464 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 024 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"024 Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 028 бюджеттік бағдарламасымен және 005, 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 340 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
028 Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
005 Ішкі қарыздар есебінен
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 069 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"069 Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау";
мынадай мазмұндағы 028 бюджеттік бағдарламасымен және 005, 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 341 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"341 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
028 Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
005 Ішкі қарыздар есебінен
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 069 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"069 Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау";
мынадай мазмұндағы 017 бюджеттік бағдарламасымен 342 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"342 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және спорт басқармасы
017 Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру";
4 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 043 и 044 бюджеттік бағдарламаларымен
339 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"339 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
043 Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
044 Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету";
5 "Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру" функционалдық кіші тобында:

дополнить администраторами бюджетных программ 340 и 341 с бюджетной программой 037 и с бюджетными подпрограммами 005 и 015 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
037 Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета
341 Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
037 Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 464 "Отдел образования района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 024 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"024 Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Начальное, основное среднее и общее среднее образование":
дополнить администратором бюджетных программ 340 с бюджетной программой 028 и с бюджетными подпрограммами 005, 011 и 015 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
028 Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
005 За счет внутренних займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 069 следующего содержания:
"069 Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования";
дополнить администратором бюджетных программ 341 с бюджетной программой 028 и с бюджетными подпрограммами 005, 011 и 015 следующего содержания:
"341 Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
028 Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
005 За счет внутренних займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 069 следующего содержания:
"069 Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования";
дополнить администратором бюджетных программ 342 с бюджетной программой 017 следующего содержания:
"342 Управление культуры и спорта города республиканского значения, столицы
017 Дополнительное образование для детей и юношества по спорту";
в функциональной подгруппе 4 "Техническое и профессиональное, послесреднее образование":
дополнить администратором бюджетных программ 339 с бюджетными программами 043 и 044 следующего содержания:
"339 Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
043 Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
044 Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования";
в функциональной подгруппе 5 "Переподготовка и повышение квалификации специалистов":

мынадай мазмұндағы 003 бюджеттік бағдарламасы бар 339 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"339 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
003 Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
2 "Халықтың денсаулығын қорғау" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламасы бар 339 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"339 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
006 Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"007 Салауатты өмір салтын насихаттау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 041 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"041 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 042 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"042 Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 038 бюджеттік бағдарламасымен және 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 340 және 341 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
038 Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
341 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
038 Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
3 "Мамандандырылған медициналық көмек" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 027 бюджеттік бағдарламасымен және 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 339 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"339 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
027 Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
4 "Емханалар" функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 339 с бюджетной программой 003 следующего содержания:
"339 Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
003 Повышение квалификации и переподготовка кадров";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 2 "Охрана здоровья населения":
дополнить администратором бюджетных программ 339 с бюджетной программой 006 следующего содержания:
"339 Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
006 Услуги по охране материнства и детства";
дополнить бюджетной программой 007 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"007 Пропаганда здорового образа жизни
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 041 следующего содержания:
"041 Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы";
дополнить бюджетной программой 042 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"042 Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администраторами бюджетных программ 340 и 341 с бюджетной программой 038 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
038 Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
341 Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
038 Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 3 "Специализированная медицинская помощь":
дополнить администратором бюджетных программ 339 с бюджетной программой 027 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"339 Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
027 Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 4 "Поликлиники":

мынадай мазмұндағы 039 бюджеттік бағдарламасы бар 339 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"339 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
039 Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі";
5 "Медициналық көмектiң басқа түрлерi" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 029 бюджеттік бағдарламасы бар 339 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"339 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
029 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары";
9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 001 және 008 бюджеттік бағдарламаларымен 339 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"339 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
001 Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
008 Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 016, 018, 028, 030, 033, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 және 124-бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"016 Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
018 Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
028 Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн күтіп-ұстау
030 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
033 Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу";
06 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық тобында:
1 "Әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 339 с бюджетной программой 039 следующего содержания:
"339 Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
039 Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами";
в функциональной подгруппе 5 "Другие виды медицинской помощи":
дополнить администратором бюджетных программ 339 с бюджетной программой 029 следующего содержания:
"339 Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
029 Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":
дополнить администратором бюджетных программ 339 с бюджетными программами 001 и 008 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"339 Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
008 Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 016, 018, 028, 030, 033, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 и 124 следующего содержания:
"016 Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
018 Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
028 Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
030 Капитальные расходы государственного органа
033 Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 1 "Социальное обеспечение":

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 002, 020 және 022 бюджеттік бағдарламаларымен 333 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"333 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
002 Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
020 Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
022 Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 039 бюджеттік бағдарламасымен және 005, 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 340 және 341 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
039 Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
005 Ішкі қарыздар есебінен
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
341 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
039 Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
005 Ішкі қарыздар есебінен
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Әлеуметтiк көмек" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011, 100, 101 және 102 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 003 бюджеттік бағдарламасы бар 333 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"333 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
003 Жұмыспен қамту бағдарламасы
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
100 Қоғамдық жұмыстар
101 Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
102 Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар";

дополнить администратором бюджетных программ 333 с бюджетными программами 002, 020 и 022 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"333 Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
002 Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
020 Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
022 Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администраторами бюджетных программ 340 и 341 с бюджетной программой 039 и с бюджетными подпрограммами 005, 011 и 015 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
039 Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
005 За счет внутренних займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
341 Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
039 Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
005 За счет внутренних займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Социальная помощь":
дополнить администратором бюджетных программ 333 с бюджетной программой 003 с бюджетными подпрограммами 011, 100, 101 и 102 следующего содержания:
"333 Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
003 Программа занятости
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
100 Общественные работы
101 Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
102 Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 004 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"004 Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 007 және 008 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"007 Тұрғын үйге көмек көрсету
008 Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек";
мынадай мазмұндағы 101, 102, 103, 104, 105 және 106 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"009 Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
101 Мұқтаж мүгедектерге әлеуметтік көмектің қосымша түрлері
102 Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің және мүгедек балалардың санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз ету
103 Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдарымен және (немесе) арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету
104 Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
105 Мүгедектер мен ардагерлерді оңалту
106 Протездеу, протездік-ортопедиялық құралдармен қамтамасыз ету және оларды пайдалануға үйрету бойынша медициналық қызметтер көрсету";
мынадай мазмұндағы 015 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"015 Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 016, 018 және 030 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"016 Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
018 Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
030 Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 017 бюджеттік бағдарламасы бар 335 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"335 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
017 Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау";
9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:

дополнить бюджетной программой 004 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"004 Государственная адресная социальная помощь
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 007 и 008 следующего содержания:
"007 Оказание жилищной помощи
008 Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов";
дополнить бюджетной программой 009 с бюджетными подпрограммами 101, 102, 103, 104, 105 и 106 следующего содержания:
"009 Социальная поддержка инвалидов
101 Дополнительные виды социальной помощи нуждающимся инвалидам
102 Обеспечение санаторно-курортного лечения инвалидов и детей-инвалидов в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
103 Обеспечение инвалидов техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами и (или) специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
104 Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
105 Реабилитация инвалидов и ветеранов
106 Предоставление медицинских услуг по протезированию, обеспечению протезно-ортопедическими средствами и обучению пользования ими";
дополнить бюджетной программой 015 следующего содержания:
"015 Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида";
дополнить бюджетными программами 016, 018 и 030 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"016 Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
018 Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
030 Обеспечение деятельности центров занятости
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 335 с бюджетной программой 017 следующего содержания:
"335 Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
017 Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 046 бюджеттік бағдарламасымен 335 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"335 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
046 Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 047 бюджеттік бағдарламасы бар 333 және 335 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен толықтырылсын:
"333 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
047 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу
335 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
047 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу";
мынадай мазмұндағы 006 және 049 бюджеттік бағдарламалары бар 337 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"337 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
006 Ортақ мүлікті техникалық тексеру және кондоминиумдар объектілеріне техникалық паспорттарды әзірлеу
049 Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу";
мынадай мазмұндағы 047 бюджеттік бағдарламасы бар 339 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"339 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
047 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу";
мынадай мазмұндағы 005, 011, 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 012 бюджеттік бағдарламасымен 340 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
012 Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
005 Ішкі қарыздар есебінен
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 017 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"017 Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 335 с бюджетной программой 046 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"335 Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
046 Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
дополнить администраторами бюджетных программ 333 и 335 с бюджетной программой 047 следующего содержания:
"333 Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
047 Ремонт объектов городов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
335 Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
047 Ремонт объектов городов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства";
дополнить администратором бюджетных программ 337 с бюджетными программами 006 и 049 следующего содержания:
"337 Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
006 Техническое обследование общего имущества и изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
049 Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов";
дополнить администратором бюджетных программ 339 с бюджетной программой 047 следующего содержания:
"339 Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
047 Ремонт объектов городов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства";
дополнить администратором бюджетных программ 340 с бюджетной программой 012 с бюджетными подпрограммами 005, 011, 013 и 015 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
012 Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
005 За счет внутренних займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 017 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"017 Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 023 және 031 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"023 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
031 Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу";
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 053 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"053 Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 066, 090 және 098 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"066 Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға тұрғын үй салуға кредит беру
090 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
098 Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу";
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламасы бар 341 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"341 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
005 Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру";
мынадай мазмұндағы 017 бюджеттік бағдарламамен және 011, 015 және 032 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"017 Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 005, 011, 013, 015 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 019 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"019 Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
005 Ішкі қарыздар есебінен
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 023, 029 және 032 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"023 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
029 Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 045 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"045 Астана қаласы әкімдігі уәкілетті ұйымының "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ алдындағы қабылданған міндеттемелерін өтеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить бюджетными программами 023 и 031 следующего содержания:
"023 Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
031 Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры";
дополнить бюджетной программой 053 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"053 Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 066, 090 и 098 следующего содержания:
"066 Кредитование социально-предпринимательских корпораций на строительство жилья
090 Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
098 Приобретение жилья коммунального жилищного фонда";
дополнить администратором бюджетных программ 341 с бюджетной программой 005 следующего содержания:
"341 Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
005 Организация сохранения государственного жилищного фонда";
дополнить бюджетной программой 017 и с бюджетными подпрограммами 011, 015 и 032 следующего содержания:
"017 Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 019 с бюджетными подпрограммами 005, 011, 013 и 015 следующего содержания:
"019 Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
005 За счет внутренних займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 023, 029 и 032 следующего содержания:
"023 Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
029 Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций";
дополнить бюджетной программой 045 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"045 Погашение принятых обязательств уполномоченной организацией акимата города Астаны перед АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 046, 047, 048 066, 090 және 098 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"046 Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
047 Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
048 Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
066 Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға тұрғын үй салуға кредит беру
090 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
098 Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу";
мынадай мазмұндағы 047 бюджеттік бағдарламасы бар 342 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"342 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және спорт басқармасы
047 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 008 бюджеттік бағдарламасымен 343 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"343 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
008 Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 046 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"046 Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау және салу үшін кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Коммуналдық шаруашылық" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 009 бюджеттік бағдарламасы бар 334 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"334 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
009 Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 017 бюджеттік бағдарламасымен 336 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"336 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
017 Қаланы абаттандыруды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить бюджетными программами 046, 047, 048 066, 090 и 098 следующего содержания:
"046 Снос аварийного и ветхого жилья
047 Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
048 Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
066 Кредитование социально-предпринимательских корпораций на строительство жилья
090 Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
098 Приобретение жилья коммунального жилищного фонда";
дополнить администратором бюджетных программ 342 с бюджетной программой 047 следующего содержания:
"342 Управление культуры и спорта города республиканского значения, столицы
047 Ремонт объектов городов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства";
дополнить администратором бюджетных программ 343 с бюджетной программой 008 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"343 Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
008 Проектирование, развитие, и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 046 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"046 Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Коммунальное хозяйство":
дополнить администратором бюджетных программ 334 с бюджетной программой 009 следующего содержания:
"334 Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
009 Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения";
дополнить администратором бюджетных программ 336 с бюджетной программой 017 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"336 Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
017 Развитие благоустройства города
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік бағдарламасы бар 340 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
018 Елдi мекендердi газдандыру";
мынадай мазмұндағы 005 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 024 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"024 Коммуналдық шаруашылықты дамыту
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 005, 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 013 және 058 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"013 Қаланы абаттандыруды дамыту
005 Ішкі қарыздар есебінен
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
058 Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
005 Ішкі қарыздар есебінен
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 013 бюджеттік бағдарламасымен және 005, 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 341 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"341 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
013 Қаланы абаттандыруды дамыту
005 Ішкі қарыздар есебінен
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 024 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"024 Коммуналдық шаруашылықты дамыту";
мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік бағдарламасы бар 343 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"343 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
004 Елдi мекендердi газдандыру";
мынадай мазмұндағы 005 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 005 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Коммуналдық шаруашылықты дамыту
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"006 Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі";
мынадай мазмұндағы 005, 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"007 Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
005 Ішкі қарыздар есебінен
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 018 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"018 Қаланы абаттандыруды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 340 с бюджетной программой 018 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
018 Газификация населенных пунктов";
дополнить бюджетной программой 024 с бюджетными подпрограммами 005 и 015 следующего содержания:
"024 Развитие коммунального хозяйства
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета";
бюджетной программой 013 и 058 с бюджетными подпрограммами 005, 011 и 015 следующего содержания:
"013 Развитие благоустройства города
005 За счет внутренних займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
058 Развитие системы водоснабжения и водоотведения
005 За счет внутренних займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 341 с бюджетной программой 013 и с бюджетными подпрограммами 005, 011 и 015 следующего содержания:
"341 Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
013 Развитие благоустройства города
005 За счет внутренних займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 024 следующего содержания:
"024 Развитие коммунального хозяйства";
дополнить администратором бюджетных программ 343 с бюджетной программой 004 следующего содержания:
"343 Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
004 Газификация населенных пунктов";
дополнить бюджетной программой 005 с бюджетными подпрограммами 005 и 015 следующего содержания:
"005 Развитие коммунального хозяйства
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 006 следующего содержания:
"006 Функционирование системы водоснабжения и водоотведения";
дополнить бюджетной программой 007 с бюджетными подпрограммами 005, 011 и 015 следующего содержания:
"007 Развитие системы водоснабжения и водоотведения
005 За счет внутренних займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 018 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"018 Развитие благоустройства города
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 032 следующего содержания:
"032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 1 "Деятельность в области культуры":

мынадай мазмұндағы 014 бюджеттік бағдарламасы бар 340 және 341 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
014 Мәдениет объектілерін дамыту
341 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
014 Мәдениет объектілерін дамыту";
мынадай мазмұндағы 004, 005, 006, 007 және 008 бюджеттік бағдарламалар бар 342 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"342 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және спорт басқармасы
004 Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу
005 Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау
006 Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
007 Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
008 Театр және музыка өнерiн қолдау";
2 "Спорт" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 008 бюджеттік бағдарламасы бар 340 және 341 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
008 Cпорт объектілерін дамыту
341 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
008 Cпорт объектілерін дамыту";
мынадай мазмұндағы 002, 003 және 016 бюджеттік бағдарламалары бар 342 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"342 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және спорт басқармасы
002 Жергілікті деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
003 Республикалық және халықаралық спорттық жарыстарға әртүрлі спорт түрлері бойынша құрама командалары мүшелерінің дайындығы және қатысуы
016 Мемлекеттік қалалық спорттық ұйымдардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету";
3 "Ақпараттық кеңiстiк" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламасы бар 338 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"338 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму істері басқармасы
006 Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер";
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламасы бар 340 және 341 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
016 Мұрағат объектілерін дамыту
341 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
016 Мұрағат объектілерін дамыту";
мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламасы бар 342 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"342 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және спорт басқармасы
010 Қалалық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету";

дополнить администратором бюджетных программ 340 и 341 с бюджетной программой 014 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
014 Развитие объектов культуры
341 Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
014 Развитие объектов культуры";
дополнить администратором бюджетных программ 342 с бюджетными программами 004, 005, 006, 007 и 008 следующего содержания:
"342 Управление культуры и спорта города республиканского значения, столицы
004 Проведение социально значимых и культурных мероприятий
005 Увековечение памяти деятелей государства
006 Поддержка культурно-досуговой работы
007 Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
008 Поддержка театрального и музыкального искусства";
в функциональной подгруппе 2 "Спорт":
дополнить администратором бюджетных программ 340 и 341 с бюджетной программой 008 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
008 Развитие объектов спорта
341 Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
008 Развитие объектов спорта";
дополнить администратором бюджетных программ 342 с бюджетными программами 002, 003 и 016 следующего содержания:
"342 Управление культуры и спорта города республиканского значения, столицы
002 Проведение спортивных соревнований на местном уровне
003 Подготовка и участие членов сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
016 Обеспечение функционирования государственных городских спортивных организаций";
в функциональной подгруппе 3 "Информационное пространство":
дополнить администратором бюджетных программ 338 с бюджетной программой 006 следующего содержания:
"338 Управление по делам общественного развития города республиканского значения, столицы
006 Услуги по проведению государственной информационной политики";
дополнить администратором бюджетных программ 340 и 341 с бюджетной программой 016 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
016 Развитие объектов архивов
341 Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
016 Развитие объектов архивов";
дополнить администратором бюджетных программ 342 с бюджетной программой 010 следующего содержания:
"342 Управление культуры и спорта города республиканского значения, столицы
010 Обеспечение функционирования городских библиотек";

мынадай мазмұндағы 019 бюджеттік бағдарламасы бар 343 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"343 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
019 Ұлттық пантеон салу";
09 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
1 "Отын және энергетика" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 009 бюджеттік бағдарламасымен және 005, 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 340 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
009 Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
005 Ішкі қарыздар есебінен
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 009 бюджеттік бағдарламасы бар 343 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"343 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
009 Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру бойынша ағымдағы іс-шараларды өткізу";
мынадай мазмұндағы 005, 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 012 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"012 Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
005 Ішкі қарыздар есебінен
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 029 бюджеттік бағдарламасымен 340 және 343 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
029 Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
343 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
029 Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 002, 006, 011, 012, 014, 016, 020, 022, 024, 025, 029, 040, 041, 042, 044, 045 және 047 бюджеттік бағдарламалары бар 334 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"334 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
002 Тұқым шаруашылығын қолдау
006 Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
011 Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
012 Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
014 Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
016 Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
020 Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
022 Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
024 Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
025 Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
029 Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
040 Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
041 Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
042 Тұқымдық және көшет материалының сорттық және себу сапаларын анықтау
044 Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
045 Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
047 Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу";

дополнить администратором бюджетных программ 343 с бюджетной программой 019 следующего содержания:
"343 Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
019 Строительство Национального пантеона";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в функциональной подгруппе 1 "Топливо и энергетика":
дополнить администратором бюджетных программ 340 с бюджетной программой 009 и с бюджетными подпрограммами 005, 011 и 015 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
009 Развитие теплоэнергетической системы
005 За счет внутренних займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 343 с бюджетной программой 009 следующего содержания:
"343 Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
009 Проведение текущих мероприятий по энергосбережению и повышению энергоэффективности";
дополнить бюджетной программой 012 с бюджетными подпрограммами 005, 011 и 015 следующего содержания:
"012 Развитие теплоэнергетической системы
005 За счет внутренних займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования":
дополнить администраторами бюджетных программ 340 и 343 с бюджетной программой 029 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
029 Развитие газотранспортной системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
343 Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
029 Развитие газотранспортной системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
дополнить администратором бюджетных программ 334 с бюджетными программами 002, 006, 011, 012, 014, 016, 020, 022, 024, 025, 029, 040, 041, 042, 044, 045 и 047 следующего содержания:
"334 Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
002 Поддержка семеноводства
006 Организация санитарного убоя больных животных
011 Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
012 Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
014 Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
016 Проведение противоэпизоотических мероприятий
020 Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
022 Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
024 Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
025 Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
029 Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
040 Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
041 Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
042 Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
044 Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
045 Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
047 Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 050 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"050 Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 051 және 053 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"051 Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
053 Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 054, 055 және 056 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"054 Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055 Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
056 Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 057 және 058 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"057 Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
058 Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау";
мынадай мазмұндағы 008, 010, 011, 016, 017, 018, 020, 021, 025, 040, 043 және 047 бюджеттік бағдарламалары бар 337 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"337 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
008 Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
010 Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
011 Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
016 Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
017 Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
018 Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
020 Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
021 Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
025 Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
040 Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
043 Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
047 Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу";

дополнить бюджетной программой 050 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"050 Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 051 и 053 следующего содержания:
"051 Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
053 Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства";
дополнить бюджетными программами 054, 055 и 056 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"054 Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
055 Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
056 Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 057 и 058 следующего содержания:
"057 Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
058 Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства";
дополнить администратором бюджетных программ 337 с бюджетной программой 008, 010, 011, 016, 017, 018, 020, 021, 025, 040, 043 и 047 следующего содержания:
"337 Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
008 Организация санитарного убоя больных животных
010 Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
011 Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
016 Проведение противоэпизоотических мероприятий
017 Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
018 Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
020 Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
021 Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
025 Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
040 Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
043 Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
047 Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека";

мынадай мазмұндағы 002, 004, 014, 016, 017, 018, 019, 020, 021, 024, 028, 029, 030 және 031 бюджеттік бағдарламалары бар 741 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"741 Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
002 Тұқым шаруашылығын қолдау
004 Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
014 Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
016 Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
017 Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
018 Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
019 Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
020 Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
021 Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
024 Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және реконструкциялау
028 Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
029 Ауыл шаруашылығы дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
030 Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
031 Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)";
мынадай мазмұндағы 013 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 037 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"037 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 741 с бюджетными программами 002, 004, 014, 016, 017, 018, 019, 020, 021, 024, 028, 029, 030 и 031 следующего содержания:
"741 Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
002 Поддержка семеноводства
004 Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
014 Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
016 Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
017 Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
018 Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
019 Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
020 Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
021 Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
024 Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
028 Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
029 Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
030 Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
031 Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)";
дополнить бюджетной программой 037 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"037 Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 038, 041, 045, 046, 047 және 048 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"038 Жануарлар ауруларының диагностикасы, профилактикасы, жануарларды емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
041 Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
045 Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
046 Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
047 Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
048 Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 050 және 051 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"050 Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
051 Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 053 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"053 Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 054, 055 және 056 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"054 Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055 Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
056 Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 057, 058, 059, 060, 061 және 067 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"057 Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
058 Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
059 Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
060 Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру
061 Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
067 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары";
2 "Су шаруашылығы" кіші функциясында:

дополнить бюджетными программами 038, 041, 045, 046, 047 и 048 следующего содержания:
"038 Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
041 Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
045 Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
046 Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
047 Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
048 Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте";
дополнить бюджетными программами 050 и 051 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"050 Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
051 Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 053 следующего содержания:
"053 Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства";
дополнить бюджетными программами 054, 055 и 056 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"054 Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
055 Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
056 Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 057, 058, 059, 060, 061 и 067 следующего содержания:
"057 Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
058 Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
059 Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
060 Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
061 Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
067 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций";
в функциональной подгруппе 2 "Водное хозяйство":

мынадай мазмұндағы 022 бюджеттік бағдарламасы бар 340 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
022 Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту";
6 "Жер қатынастары" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламасы бар 344 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"344 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
006 Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру";
мынадай мазмұндағы 063 және 064 бюджеттік бағдарламалары бар 741 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"741 Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
063 Жер учаскелерiнiң меншiк иелерiне немесе жер пайдаланушыларға келтiрiлген залалдарды өтеу
064 Жер қатынастарын реттеу";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 023 бюджеттік бағдарламасы бар 334 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"334 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
023 Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру";
мынадай мазмұндағы 001, 003, 007 және 022 бюджеттік бағдарламалары бар 741 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"741 Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
001 Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
007 Ақпараттық жүйелер құру";
022 Агроөнеркәсiптiк кешен өнiмiнің саудасы бойынша көтерме базарлар ұйымдастыру";
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 025 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"025 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 035, 040, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125 және 126 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"035 Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
040 Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113 Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
114 Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
117 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
121 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
122 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
125 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер";
11 "Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық тобында:
2 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 340 с бюджетными программами 022 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
022 Развитие объектов охраны окружающей среды";
в функциональной подгруппе 6 "Земельные отношения":
дополнить администратором бюджетных программ 344 с бюджетной программой 006 следующего содержания:
"344 Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
006 Организация работ по зонированию земель";
дополнить администратором бюджетных программ 741 с бюджетными программами 063 и 064 следующего содержания:
"741 Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
063 Возмещение убытков, причиненных собственникам земельных участков или землепользователям
064 Регулирование земельных отношений";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
дополнить администратором бюджетных программ 334 с бюджетными программами 023 следующего содержания:
"334 Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
023 Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров";
дополнить администратором бюджетных программ 741 с бюджетными программами 001, 003, 007 и 022 следующего содержания:
"741 Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
001 Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства и регулирования земельных отношений на местном уровне
003 Капитальные расходы государственного органа
007 Создание информационных систем
022 Организация оптовых рынков по торговле продукцией агропромышленного комплекса";
дополнить бюджетной программой 025 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"025 Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 035, 040, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125 и 126 следующего содержания:
"035 Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
040 Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113 Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114 Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
117 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
121 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
122 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной группе 11 "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
в функциональной подгруппе 2 "Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":

мынадай мазмұндағы 005, 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 003 бюджеттік бағдарламасымен 340 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
003 Көлік инфрақұрылымын дамыту
005 Ішкі қарыздар есебінен
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
3 "Су көлiгi" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 020 бюджеттік бағдарламамен 336 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"336 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
020 Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету";
4 "Әуе көлiгi" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 014 бюджеттік бағдарламасы бар 335 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"335 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
014 Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарын субсидиялау";
9 "Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 005, 006, 010, 011 және 012 бюджеттік бағдарламалары бар 335 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"335 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
005 Қалалық жолаушылар көлігін диспетчерлік басқарудың автоматтандырылған жүйесін пайдалануды қамтамасыз ету
006 Қоғамдық көлік жұмыстарының мониторингін және бақылауды қамтамасыз ету
010 Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
011 Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
012 Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 015 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"015 "Жаңа көлік жүйесі" жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 080 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"080 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру";
мынадай мазмұндағы 011 және 080 бюджеттік бағдарламалары бар
340 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
011 Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
080 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру";
мынадай мазмұндағы 025 және 080 бюджеттік бағдарламалары бар
341 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"341 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
025 Көлік инфрақұрылымын дамыту
080 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
1 "Экономикалық қызметтерді реттеу" функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 340 с бюджетной программой 003 с бюджетными подпрограммами 005, 011 и 015 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
003 Развитие транспортной инфраструктуры
005 За счет внутренних займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 3 "Водный транспорт":
дополнить администратором бюджетных программ 336 с бюджетной программой 020 следующего содержания:
"336 Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
020 Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астаны";
в функциональной подгруппе 4 "Воздушный транспорт":
дополнить администратором бюджетных программ 335 с бюджетной программой 014 следующего содержания:
"335 Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
014 Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
дополнить администратором бюджетных программ 335 с бюджетными программами 005, 006, 010, 011 и 012 следующего содержания:
"335 Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
005 Обеспечение эксплуатации автоматизированной системы диспетчерского управления городским пассажирским транспортом
006 Обеспечение мониторинга и контроля работ общественного транспорта
010 Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
011 Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
012 Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном";
дополнить бюджетной программой 015 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"015 Увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 080 следующего содержания:
"080 Строительство специализированных центров обслуживания населения";
дополнить администратором бюджетных программ 340 с бюджетными программами 011 и 080 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
011 Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
080 Строительство специализированных центров обслуживания населения";
дополнить администратором бюджетных программ 341 с бюджетными программами 025 и 080 следующего содержания:
"341 Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
025 Развитие транспортной инфраструктуры
080 Строительство специализированных центров обслуживания населения";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 1 "Регулирование экономической деятельности":

мынадай мазмұндағы 040 бюджеттік бағдарламасымен және 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 340, 341 және 343 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
040 Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
341 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
040 Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
343 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
040 Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 001 бюджеттік бағдарламасымен 334 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"334 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
001 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бәсекеге қабілеттілігінің тұрақты өсуін қамтамасыз ету және имиджін арттыру бойынша және кәсіпкерлік және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 003, 004, 005, 007, 008, 010, 015, 017, 018, 019, 027, және 032-бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"003 Кәсіпкерлік қызметті қолдау
004 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инновациялық және инвестициялық қызметтерін дамытуды камтамасыз ету жөніндегі қызметтер
007 Қызмет көрсету саласындағы мамандарды дайындау бойынша қысқамерзімді курстарды ұйымдастыру
008 Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
010 "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру
015 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
017 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау

дополнить администраторами бюджетных программ 340, 341 и 343 с бюджетной программой 040 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
040 Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
341 Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
040 Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
343 Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
040 Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
дополнить администратором бюджетных программ 334 с бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"334 Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики по обеспечению устойчивого роста конкурентоспособности и повышению имиджа города республиканского значения, столицы и в области развития предпринимательства и промышленности
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 003, 004, 005, 007, 008, 010, 015, 017, 018, 019, 027 и 032 следующего содержания:
"003 Поддержка предпринимательской деятельности
004 Капитальные расходы государственного органа
005 Услуги по обеспечению развития инновационной и инвестиционной деятельности города республиканского значения, столицы
007 Организация краткосрочных курсов по подготовке кадров для сферы услуг
008 Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
010 Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму"
015 Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
017 Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 052 бюджеттік бағдарламасымен 335, 340, 341 және 343 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен толықтырылсын:
"335 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
052 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
052 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
341 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
052 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
343 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
052 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Басқалар" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343 және 344 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен толықтырылсын:
"332 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
333 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
334 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
335 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
336 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
337 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
338 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму істері басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
339 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
340 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
341 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
342 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және спорт басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
343 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
344 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";

дополнить администраторами бюджетных программ 335, 340, 341 и 343 с бюджетной программой 052 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"335 Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
052 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
052 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
341 Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
052 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
343 Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
052 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
дополнить администраторами бюджетных программ 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343 и 344 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"332 Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
333 Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
334 Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
335 Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
336 Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
337 Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
338 Управление по делам общественного развития города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
339 Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства государственно-частного партнерства
340 Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
341 Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
342 Управление культуры и спорта города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
343 Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
344 Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";

мынадай мазмұндағы 003, 006, 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 345 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"345 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегиялық және бюджеттік жоспарлау басқармасы
003 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
006 Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалармен 346 және 741 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен толықтырылсын:
"346 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тілдерді дамыту және мұрағат ісі басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
741 Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың
1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрі
Б. Сұлтанов

дополнить администратором бюджетных программ 345 с бюджетными программами 003, 006, 065 и 096 следующего содержания:
"345 Управление стратегического и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
003 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
006 Расходы на новые инициативы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
дополнить администраторами бюджетных программ 346 и 741 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"346 Управление по развитию языков и архивного дела города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
741 Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства".
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие после дня его государственной регистрации.
Министр финансов
Республики Казахстан Б. Султанов